РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 36 (19 вересня 2014) 

 • У цілості та схоронності

  Першими позаминулого вівторка до воріт коростишівського санаторію «Тетерів» прибули залізничники із Житомира. Голови профкомів за підтримки ініціативи від керівників виробничих підрозділів завітали сюди, щоб передати необхідні речі для осіб, які тимчасово переселені із Донбасу. Вантаж, зважаючи на погоду і скрутну ситуацію, цінний. Тож роботи із розподілом речей та продуктів між мешканцями доручено місцевим комірникам. Голова профкому Житомирського колійного механічного ремонтного заводу Леонід ЛУК’ЯНЧУК, його колега з Житомирської дистанції колії Оксана КАЧОР, голова профкому дистанції сигналізації та зв’язку (ШЧ-13) Леонід ЛИПСЬКИЙ та начальник вокзалу ст. Житомир Олег ЖУРБА з рук у руки передали гуманітарну допомогу для тимчасових переселенців із Донбасу. Чекали на колег із Києва. Ми не забарилися.

  Щойно вщент навантажена необхідним одягом та продуктами полуторка прибула до санаторію «Тетерів», як нам назустріч поквапилася головний лікар Галина ЄРМОЛАЄВА. Тут потрібні ліки. Ті, які згідно із запропонованим переліком було придбано фахівцями медичної служби столичної магістралі.

  «Дякую!» - щирі усмішки на обличчях Галини Анатоліївни та медсестри Лариси ЗАБРОДСЬКОЇ - свідчення того, що ми не даремно їхали від самої столиці. У директора санаторію Віктора ДИКАРЄВА не на місці душа через те, що незабаром про себе нагадає негода. У корпусах навіть по ночах холодно. Тож теплі речі, які збирали залізничники для забезпечення ними мешканців санаторію, - неабияка послуга. Дякував директор і за продукти, що надійшли зі столиці та Житомира. Як кажуть, з миру по нитці - вийде сорочка. Ми - про одяг. Такого і подібного добра тепер у санаторії має вистачити.

  За попереднім списком, який складало керівництво санаторію, крім теплих речей з Києва чекали на гладильні дошки, дитячі ліжка, матраци. Такий перелік зрозумілий, адже переселенці усі подібні речі не змогли б прихопити із собою, відправляючись у далекі мандри. Як там не є, а кожна річ корисна. Їх, як і у попередні наші візити, доставлено у цілості та схоронності. Користуйтеся!

  Підбиваючи підсумки службового відрядження до Коростишева, мимоволі подумалось про таке. Кожен, хто за філіжанкою кави чи чаю на власній кухні, можливо, у вагоні електропоїзда або пасажирського потяга зачепить тему про волонтерів, то він мусить знати наступне: у нашій країні сьогодні чимало таких людей, які владні віддати останнє, аби тим, хто потерпав від гноблення з боку сепаратистів, хто відчув на собі справжній зміст слова «окупація», не було зле. А особливо - дітям. Між іншим, коли завітали до санаторію, то школярів там не побачили - на заняттях. Отже, життя продовжується!

  Іван СОТНИКОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05