РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 36 (19 вересня 2014) 

 • «За війною завжди настає мир»

  Це було навесні. Разом із фотокореспондентом перебували у службовому відрядженні у локомотивному депо Щорс. Знайомились із роботою заготівельно-механічного цеху. Саме тоді помітили, що потужний ковальський пневмомолот не працює. «Коваль В’ячеслав Іванович БУЛДЕНКО мобілізований до зони антитерористичної операції», - із притаманним лише йому аж ніяк не веселим поглядом, коротко відповів заступник начальника депо з експлуатації В’ячеслав БОРЩ. Днями до редакції зателефонувала наша постійна дописувачка, секретар локомотивного депо ст. Щорс Анна ПОЛЮШКО. Анна Олексіївна із веселою ноткою у голосі повідомила, що В’ячеслав Булденко живий і здоровий. Перебуває у короткій відпустці. Передає теплий привіт на адресу всіх, хто із ним знайомий. Тому А. Полюшко скористалася нагодою взяти у воїна коротке інтерв’ю.

  - В’ячеславе Івановичу, яким чином опинилися у війську?

  - Вісімнадцятого березня поточного року мене було мобілізовано Щорським райвійськкоматом. Після проходження медичної комісії командування направило до міста Гончарівськ. Тут у військовій частині протягом певного часу проходив навчання. Часу було обмаль, але нічого, ми з цим впоралися, хоча й довелося добряче попотіти. Згодом - передислокація до зони антитерористичної операції.

  - Де прийшлося прийняти перший бій?

  - Спочатку захищали Луганський аеропорт, потім ще одна гаряча точка - селище Металіст, що поблизу Луганська. Саме там потрапили разом із бойовими побратимами в оточення, але все ж вдалося вирватися зі справжньої бійні.

  - Все частіше чуємо, як звичайні солдати, які повертаються із фронту, нарікають на непрофесіоналізм офіцерів та генералів. Ви погоджуєтеся із цим?

  - Як завжди і всюди, все залежить від людей. Скажу більш лаконічно, від професіоналізму. В нашій країні, на щастя, вже багато років не було війн, тож звичайно не завжди є необхідний досвід, тому що він не набувався на практиці. Але зустрічаються різні люди, і не можна говорити однаково про всіх у цілому. Зараз йде широкомасштабна війна із регулярними збройними силами Росії. Це не легко. Бракує бувалих у бувальцях вояків, з якими здолаєш будь-яку перешкоду.

  - Виконати будь-яке військове завдання у літню спеку під вогнем мін, «градів», «смерчів», «ураганів» - це надзвичайне випробування. Що дозволяє триматися?

  - Товариші по службі допомагають один одному під час бою. Бійці батальйону намагаються по можливості підтримувати один одного. Приємний факт: зрадників та боягузів поки що не зустрічав. Єдине але, що бентежить під час кожної військової операції: між крупними військовими підрозділами немає чіткої узгодженості, кожен батальйон тримається начебто окремо. Можливо, потрібна більша згуртованість для скорішої перемоги. Отже, багато чого залежить від вищого командування.

  - На дворі вересень. Поки що погодні умови дозволяють не думати про холоди. Проте зиму не відміниш…

  - Погоджуюсь з вами. Скажу лаконічно: на даний час наші військові не в повному обсязі підготовлені до воєнних дій взимку.

  - Неодноразово із публікацій та телерепортажів у ЗМІ доводилось чути про брак на фронті боєприпасів, харчів, елементарних предметів особистого побуту. Це правда?

  - Предметами першої необхідності військових забезпечено. Дуже допомагають волонтери. Боєприпаси, амуніція теж є, цим забезпечує держава.

  ВІД РЕДАКЦІЇ.

  Подякував Анні Полюшко за інтерв’ю зі справжнім патріотом нашої держави. Як засвідчує Анна Олексіївна, коваль В’ячеслав Булденко, який став протягом шести останніх місяців справжнім воїном, змінився на краще. В його думках, якими він скупо ділиться зі співрозмовницею, є чимало оптимізму. Світ не складається з однієї матерії. Щастя не може бути повним без душевної рівноваги та спокою. Набути його допоможе вивчення духовних законів буття. Слідуючи цим універсальним законам, змініться самі і зміниться світ навколо. Ці ж слова він не забував повторювати власному синові. Сашко уважно слухав батька. Дев’ятирічний хлопчик охоче підтримував розмову. Якоїсь миті Анні Олексіївні здалося, що цей підліток на очах подорослішав. Він чітко сприйняв пораду мудрого батька: не варто забувати про те, що за війною завжди настає мир, а дітям властиво ставати дорослішими. Тому, як і в мирний час, так і під час війни, Сашко має намагатися отримати якісь корисні знання, навчитися чогось нового, що буде насправді корисно йому тоді, коли виросте, а війна, нарешті, закінчиться.

  На жаль, і в нашу країну прийшла війна. Вона, як це зазвичай і трапляється, застала величезну кількість людей зненацька. В тому числі це стосується і дітей. Хтось став переселенцем, інші залишилися вдома в надії, що їх не вб’є снарядом, а їх будинок не буде зруйновано.

  - У будь-якому випадку, як би там не було, - звернувся через газету залізничників В’ячеслав Булденко, - хочеться побажати всім побратимам по зброї скоріше опинитися вдома, а їхні численні проблеми обов’язково будуть вирішеними.

  Спасибі Вам, В’ячеславе, за добрі слова! Хай Вас Бог береже!

  Анна ПОЛЮШКО, Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05