РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 36 (19 вересня 2014) 

 • Пізнаємо нову історію

  У Козятинському міжрегіональному вищому професійному училищі залізничного транспорту відбулася презентація книги Зої ВІЛЬЧИНСЬКОЇ «Наша історія». Акція мала назву «Подаруй собі книгу - підтримай армію України». Це вже друга фундаментальна праця відомої козятинчанки. А перша з такою ж назвою побачила світ минулого року. І якщо у першій книзі йшлося про адміністративно-територіальний устрій, суспільно-політичну історію Козятинщини в контексті історії України з найдавніших часів до сьогодення, то у другій розповідається про трагічні сторінки історії українського села та голодомор 1932 - 1933 років мовою документів та свідчень очевидців.

  Як сказала авторка, створенню цих праць вона присвятила все своє трудове життя.

  Зою Володимирівну у місцевому училищі люблять та шанують, адже вона майже два десятиліття своєї праці віддала цьому навчальному закладу. Тривалий час очолювала міський архів, що й дало змогу докопатися до першоджерел, які недоступні широкому загалу. Кілька тижнів тому козятинські міські депутати присвоїли їй титул «Почесний громадянин міста Козятина». А ще авторка є членом Національної спілки журналістів України та Всеукраїнської спілки краєзнавців. Її нагороджено відзнаками «За сприяння розвитку Південно-Західної залізниці» і «За доблесну працю на Південно-Західній залізниці», «Відмінник освіти України» та «Вчитель-методист». Пошанована Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

  Директор училища Андрій СТЕЦЮК, звертаючись до вихованців навчального закладу, зазначив, що потрібно вивчати незаангажовану історію і будувати нову українську державу, в якій кожна людина почувалася б вільною. Керівник училища закликав молодь учитися, тоді перед ними широко відкриються всі дороги.

  Зоя Вільчинська переконана, що тільки правдива історія об’єднує народ. Молодому поколінню потрібно пізнавати минувшину і будувати майбутнє. Вона закликала вихованців навчального закладу любити один одного і робити хоча б маленькі, але добрі справи. Однак основою всього є мир у державі. Ми нарешті зрозуміли, яке це благо мати незалежну державу, тому потрібно берегти її.

  Свою нову книгу Зоя Вільчинська вирішила реалізувати у навчальних закладах та на підприємствах міста і району, а виручені кошти направити на потреби бійців, які перебувають у зоні АТО, адже чимало козятинців відстоюють суверенітет нашої держави на сході України. Невдовзі на схід вирушить працівник райвідділу міліції Олексій НАЗАРУК з чотирма своїми колегами. Він подякував колективу навчального закладу за патріотичне виховання молоді, а автору книги - за повернення історичної пам’яті нашому народу.

  Петро ЗАРИЦЬКИЙ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05