РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 35 (12 вересня 2014) 

 • Із ювілеєм, Надіє Вікторівно!

  Надія Вікторівна МАЦІЄВСЬКА свою трудову діяльність розпочала відразу після закінчення школи в 1957 р. - квитковим касиром на станції Біличі. Через рік її було призначено старшим квитковим касиром та обрано головою профспілкового комітету станції.

  Із самого початку трудової діяльності керівництво відмічало її активність, оперативність у роботі, відповідальність за доручену справу. Про її хорошу роботу як касира писали в районній газеті. Вона також відповідально відносилась і до громадської роботи: клопотала про надання санаторних путівок для працівників станції, організовувала поздоровлення зі святами, не залишалась байдужою до людських проблем і завжди намагалась допомогти людям. Її дуже поважали працівники станції.

  Працюючи квитковим касиром, Надія Вікторівна усвідомила, що власне подальше майбутнє хоче зв’язати із залізницею, і в 1960 р. вступила на заочне відділення інституту залізничного транспорту, який успішно закінчила в 1966 р.

  Під час проходження переддипломної практики в управлінні Південно-Західної залізниці вона проявила свої теоретичні знання та позитивні риси характеру, за що її із задоволенням взяли на роботу до служби цивільних споруд, на посаду інженера з економіки. А в подальшому призначили старшим інженером служби. За час роботи в управлінні Південно-Західної залізниці Надія Вікторівна проявила всі свої здібності талановитого фахівця, за що керівництво неодноразово заохочувало її грамотами, грошовими преміями та нагородами.

  Вона є відмінником п’ятирічки, чотири рази ставала переможцем соціалістичного змагання, а також має звання «Почесного залізничника», а загальний стаж роботи Н. Мацієвської на залізниці становить 45 років!

  Обіймаючи посаду старшого провідного інженера, вона виконувала великий обсяг роботи як економіста, інженера з організації та нормування праці, займалась кадровими питаннями служби, а також організацією соціалістичного змагання в структурних підрозділах. Крім того Надія Мацієвська була серед тих, хто визначав кращих серед масових професій не тільки по залізниці, а й серед залізниць колишнього СРСР.

  Одночасно Надія Вікторівна була і є активним громадським діячем, багато років поспіль обиралась профгрупоргом служби, а також понад 25 років працювала у складі профактива управління Південно-Західної залізниці, головою ради жінок.

  Багатьом запам’яталися організовані Надією Вікторівною виставки малюнків та концерти дітей співробітників управління, святкування дня 1 вересня і вручення першокласникам ранців з учбовим приладдям та книжками, які вона за домовленістю з Обухівським паперовим комбінатом отримувала для профспілки управління столичної залізниці.

  Працівники зі стажем і сьогодні згадують новорічні свята як для дітей, так і для дорослих, тематичні виставки з рукоділля, образотворчого мистецтва, екібани та інші.

  Вийшовши на заслужений відпочинок у 2002 р., за проханням голови ради ветеранів В.М. Котіля, Надія Вікторівна пішла працювати спочатку головним бухгалтером, а потім і головою ради ветеранів УОЦ і УЦОП, де вона працює понад 12 років.

  І тут Надія Вікторівна, виконуючи свої прямі обов’язки голови ради ветеранів, випускає стінгазети до свят, пише вірші і замітки до «Рабочего слова», створює стенди. Але найголовніше те, що вона сердечно піклується за своїх непрацюючих ветеранів. За її зверненнями до керівництва залізниці та профспілки управління неодноразово було заохочено та видано грошову допомогу ветеранам, які мають вік понад 80 років, «чорнобильцям» та почесним залізничникам. За її сприяння, через бухгалтерію управління, більше 60 осіб отримали свої не отримані по депонентах гроші.

  Скільки добрих слів і уваги відчули непрацюючі пенсіонери від Надії Вікторівни! І за це її дуже поважають.

  15 вересня поточного року Надії Вікторівні Мацієвській виповнюється 75 років.

  Рада ветеранів війни та праці Південно-Західної залізниці

  Редакція газети залізничників приєднується до теплих слів на адресу ювілярші.

  «Юбилей Ваш - праздничный и светлый,

  И грустить не время, не пора.

  Долгих лет Вам, яблонь в белом свете,

  Радости и счастья, и добра!»

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05