РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 35 (12 вересня 2014) 

 • ПРАЦЬОВИТІСТЬ - це ЙОГО життєва

  Для Миколи БОНДАРЯ робота - як друга сім'я. Дружина, Надія Василівна, спершу скептично ставилась до його пристрасті жити трудовими буднями вагонного депо, а потім зрозуміла, що чоловіка не переінакшиш. А він, хоча до шістдесятиліття рукою подати, без роботи й дня не проживе. Це його, так би мовити, життєва потреба.

  «Працьовитість - мамин спадок, - мовить Микола Миколайович. - А трудилася вона в буряківничій ланці рідного села Котюжинці, що в Калинівському районі на Вінниччині, і просвітку не знала. З юних літ привчила до сільської праці, бо в сім’ї, окрім моїх, чоловічих рук більше не було. Народну мудрість «Що вмієш, за плечима не носитимеш» пізнав змалечку...»

  Миколина трудова біографія звична для більшості його ровесників: школа, армія, навчання в технікумі, робота. Остання і є підмурівком усього, чого досяг у житті.

  У Козятині, як і у вагонному депо, Микола Миколайович з 1987 р. Розпочинав трудові університети столяром вагоноскладального цеху. Наступною сходинкою трудової біографії було слюсарювання в колісно-ремонтному цеху. Завзятого, беручкого, ініціативного та вмілого невдовзі призначили бригадиром цього ж цеху. На черговій посаді старшого майстра вагонного депо пропрацював 17 літ. Коли два роки тому підрозділ було реорганізовано, уміння і талант М. М. Бондаря прийшлися у підсобно-заготівельному цеху, де обійняв посаду майстра. Водночас члени профспілки депо на громадських засадах довірили лідерство.

  Робота його любить, бо віддає Бондар їй часточку свого серця. На виробництві він відповідальний та покладистий, удома - дбайливий та чуйний.

  Переконаний: благополуччя людина творить власноруч. За Миколу ніхто не замовляв слівце, щоб «тепленьке» місце посів чи мав якісь привілеї. Якщо на роботі все виконується суто за технічними та виробничими нормативами, то вдома можна пофантазувати. На подвір’ї, схожому на казку, - дві невеличкі водойми, в яких навіть рибкам комфортно. В альтанці приємно від спеки та дощу заховатися, милуючись квітами та різноманітною рослинністю, яку надихають дбайливі руки дружини Надії Василівни. В обійсті городини менше, ніж квітів, які, зацвівши, схожі на зоряне небо, що зійшло долу.

  Синами Володею та Дмитром Микола Миколайович пишається над усе, адже вони підтримують високий статус робітничої честі Бондаревого роду. Олександр понад 15 літ трудиться у вагонному депо, обіймаючи посаду бригадира автоконтрольного пункту. Дмитро працює помічником машиніста локомотивного депо.

  Як голова проспілкового комітету Микола Миколайович душею вболіває за кожного працівника, а їх у ремонтному вагонному депо понад 185 спілчан. Яка б скрута не була - жодного робочого місця вирішили не скорочувати, навіть якщо доведеться серйозно з цього приводу «подискутувати» з високим керівництвом. Якщо хтось спіткнувся на життєвому шляху - підтримають. Люди в колективі, як за надійною стіною, якщо в ньому мудре та дбайливе керівництво. Саме таким Микола Миколайович вважає начальника депо Сергія ВАСИЛЯКУ. Опорою і підтримкою Бондарю у роботі є бригадир підсобно-заготівельного цеху Євгеній ЛАНОВИЙ, майстер колісно-роликового цеху Сергій СУШКО. У спільній справі допомагають знання та добра порада працелюба із золотими руками, токаря підсобно-заготівельного цеху Петра МЄДНІКОВА та інших.

  Трудовий колектив міцний не тільки роботою, а й спільним відпочинком. Нещодавно 40 вагонників подорожували чарівним Закарпаттям, оплативши лише половину вартості путівки. У спільному набутку - також сімейний відпочинок на Шацьких озерах. Що стосується дітей вагонників, то у них найщедріший Дід Мороз, адже кожному подарував по кілька новорічних подарунків, на які профспілка депо виділила майже 30 тис. гривень.

  До Дня незалежності України портрет Миколи Бондаря занесено на міську Дошку Пошани. Шана Миколі Миколайовичу за те, що він, як міський обранець, відстоює інтереси громади у представницькому органі влади. Переконаний, що керівництво міста недостатньо вболіває, аби наш спільний дім виглядав пристойніше. У Козятині найвища в області середня заробітна плата, а за зовнішній вигляд міста соромно...

  Він постійно у пошуку та турботах. Відмінник Південно-Західної залізниці, депутат міської ради чотирьох скликань Микола Миколайович Бондар, який свою долю створив власноруч.

  Петро ЗАРИЦЬКИЙ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05