РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 35 (12 вересня 2014) 

 • Яскравий епізод війни

  Цей вражаючий епізод трапився нещодавно, ось цього літа, коли між Донецьком та Києвом ще відбувався регулярний залізничний рух. Двоє співробітників Південно-Західної залізниці, обслуговуючи вагон-автомобілевоз у складі швидкісного поїзда №37/38 сполученням Донецьк - Київ, потрапили у доволі напружену ситуацію: на станції Донецьк їх оточив загін озброєних кавказців. Що то були за вояки, тепер можна стверджувати, бо ті залишили по собі своєрідного автографа.


  Водій Ігор СЛІПЕНКО та провідник службово-технічного вагона (автомобілевоза) Микола БАЧИНСЬКИЙ на території станції Донецьк.


  Автограф від «визволителів».

  З обома своїми співвітчизниками, Ігорем Сліпенком та Миколою Бачинським, тими постраждалими від несподіваного контакту з посіпаками, які нелегально прибули у Донбас встановлювати свої порядки, мені довелося поспілкуватися під час наступного перебування обох в Донецьку. Вони якраз завантажували чергову автівку до автомобілевоза. Щоби разом із її власником, котрий їхав у купейному вагоні, авто благополучно прибуло до Києва та згодом таким же чином повернулося назад.

  Аналогічну роботу Ігор з Миколою виконували буквально за дві доби до нашої зустрічі, коли раптом їхній вагон-автомобілевоз був оточений півтора десятками озброєних людей. Силоміць поклавши моїх співрозмовників на асфальт, агресивні кавказці наставили їм у голови дула своїх автоматів. Далі почали допитувати, на якій, мовляв, підставі, легкові автомобілі вивозяться ними з Донецька до якогось там Києва.

  Уяви себе, читачу, на місці цих двох робітників Південно-Західної, аби відчути всю гаму важких почуттів, лежачи безсило в оточенні своїх потенційних вбивць.

  Наші хлопці поводили себе гідно, пояснюючи своїм опонентам власні, цілком мирні робочі завдання, що виконуються згідно з правилами роботи, встановленими Укрзалізницею. Нарешті вдалося заспокоїти прибульців з Кавказу за допомогою керівництва станції Донецьк. Після того озброєні люди дозволили продовжувати готувати поїзд та вагон-автомобілевоз до відправлення, самі ж, розмістившись в автобусі, кудись виїхали.

  Щоправда, перед тим один з кавказців забажав провести з моїми співрозмовниками своєрідну «роз’яснювальну» бесіду. Мовляв, їхній загін прибув з Росії, а саме з Цхінвалу для того, аби визволити українців від засилля фашизму і тому подібних реалій. Хоча прекрасно відомо: що насправді прояви «коричневої чуми» мають місце саме в тій країні, з якої походять «визволителі». Далі озброєний лектор з Кавказу взяв до рук обов’язкового для себе та своїх земляків ножа і вирізьбив ним напис-автограф прямо на стіні нещодавно реконструйованого службового приміщення станції. Одного погляду на цей «манускрипт» достатньо, аби зробити висновок щодо рівня культури автора. Не варто сумніватися, що сьогоднішня країна-сусід свідомо виховує своїх громадян в такому саме дусі безграмотності та зухвалої демонстрації своїх суто воєнних, а зовсім не культурних, переваг.

  Щодо Ігоря та Миколи, вони виявилися справжніми чоловіками, коли мужньо перебули цей короткочасний полон. Що цікаво, ніякої агресії з їхнього боку на адресу далеко не кращих представників Росії не відчувалося під час моєї з ними розмови. Це зайвий раз засвідчило нашу спільну миролюбність та справжні українські чесноти. Ми ж бо живемо у своїй країні і чужої землі нам не треба. Але свою Батьківщину нікому зруйнувати не дамо.

  Олег ПИЛИПЕНКО, Донецьк
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05