РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 34 (5 вересня 2014) 

 • «Ми всі під прицілом снайперів»

  Про святкування Дня Незалежності у Щорсі

  24 серпня у нашому рідному місті Щорсі відбулося святкування Дня Незалежності України. Ще ніколи урочистості не проходили так бентежно і патріотично. Зізнаймося хоча б собі, що 24 серпня для нас раніше був просто ще одним вихідним днем, а святкування - приводом гарно провести час. Незалежність нашої України ми сприймали як належне, не замислюючись над її справжньою цінністю, адже 23 роки тому вона нам далася дуже легко, і тільки зараз ми зовсім по-іншому ставимося до цієї дати.

  Тож присутність на заходах, присвячених святкуванню незалежності країни, стала справою честі для кожного свідомого громадянина нашого міста. Звичайно ж, коли в країні на війні гинуть люди, ні про яке пишне гуляння не може бути і мови, але все ж таки з метою патріотичного виховання підростаючого покоління та відзначення 23-ї річниці незалежності України було проведено низку цікавих заходів.


  Ганна ПОЛЮШКО разом із сином Олексієм. Їм пасують українські вишиванки.

  Урочистості відкрив парад вишиванок - новий захід для нашого міста, у якому взяли участь усі бажаючі щорсівчани, пройшовши святковою ходою центральними вулицями у національному вбранні. Особисто в мене та членів моєї родини до недавнього часу не було вишиванок, але цього літа я не заспокоїлася, поки не придбала українське вбрання для всієї сім’ї. Отож парад вишиванок пройшов урочисто і гарно. Люди йшли у національних костюмах з гордо піднятими головами, посміхаючись. Пишаюсь тим, що ми - українці. Приємно, що жителі нашого Щорса так шанобливо почали ставитися до національного вбрання, навіть - свята у навчальних закладах тепер не обходяться без вишиванок, адже це набагато гарніше, аніж традиційна біла сорочка і скучних кольорів краватка.

  Вже вдруге у нашому Щорсі пройшов патріотичний автопробіг, але наразі маршрут обмежився вулицями рідного міста. Всі бажаючі власники автомобілів змогли взяти участь у цьому патріотичному заході, з гордістю піднявши на машинах жовто-блакитні кольори. Довгою колоною автомобілі проїхали Щорсом цього святкового дня, нагадуючи всім, що українці - сильна і велична нація і нас не перемогти. Треба зазначити, що разом з доволі великою кількістю автомобілів у заході взяли участь навіть мотоциклісти, дво- та триколісні друзі яких теж були прикрашені національною символікою. Вийшло дуже гарно і вражаюче.

  Потім всі зібралися на центральній площі міста, де за сприянням місцевої влади було влаштовано низку цікавих заходів. Вже традиційною для Щорса стала виставка квітів, яка завжди влаштовується 24 серпня. На розсуд глядачів свої композиції підготували майже всі організації району. Відрізняло виставку те, що цього року як ніколи скрізь було багато національної символіки і патріотичних українських мотивів. Вважаю, що так повинно бути завжди. Наші діти повинні виховуватися справжніми патріотами, знати і берегти традиції рідного краю.

  Новим і цікавим став конкурс серед харчових закладів району - «Сало - є сало». Кожен бажаючий міг скуштувати як звичні так і нові страви із цього національного продукту, а потім віддати перевагу найкращому. Було весело і цікаво.

  Зі сцени лунало багато патріотичних промов, привітань зі святом незалежності нашої країни. Примітним був той факт, що представники місцевої влади були присутні на святі винятково в національному вбранні. Треба зазначити, що наше місто розташовано на кордоні з північним сусідом, ворожі війська зовсім поруч, чимало не на городах деяких сіл Щорського району, тож як співається у актуальній нині пісні: «Ми всі під прицілом снайперів». Тому кожен прожитий день на нашій рідній українській землі під блакитним українським небом сприймається з вдячністю і цінується зовсім по-іншому.

  Ввечері у нашому місті замість святкової дискотеки, яка не зовсім доречна у період воєнних дій, була влаштована дуже урочиста патріотична акція: «Карта України у свічках». Виглядало це дуже гарно і хвилююче, на очі наверталися сльози. Останньою нотою цього дня стало виконання всіма присутніми славеня України, адже зараз його слова абсолютно добровільно вивчили напам’ять навіть діти.

  Ми, українці, обов’язково переможемо цю війну, в нашій країні запанує мир та спокій, і все у нас буде добре, адже ми цього варті! Вірю в те, що наша країна завжди буде незалежною, самостійною, квітучою та багатою. Ми, які стали справжніми патріотами, зуміємо збудувати саме таку Україну!

  Слава Україні! Героям слава! Саме такими словами мені хочеться закінчити свою розповідь. Адже зараз вони доречні як ніколи!

  Ганна ПОЛЮШКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05