РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



  • Перелік випусків » № 34 (5 вересня 2014) 

  • З нагородою!

    За сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий внесок у розвиток галузі, високу професійну майстерність, творчу ініціативу в роботі та з нагоди свята - Дня Незалежності України - генеральний директор Укрзалізниці Борис ОСТАПЮК нагородив:


    Знімок на згадку.

    ЗНАКОМ «ПОЧЕСНИЙ ЗАЛІЗНИЧНИК»:

    КРИШТАЛЯ Василя Григоровича - оглядача-ремонтника вагонів 5-го розряду відокремленого підрозділу експлуатаційне вагонне депо Козятин;

    ЛЯСКОВСЬКОГО Костянтина Денисовича - першого заступника начальника галузевої служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд;

    МАЗНОГО Володимира Леонідовича - начальника пасажирського сектора відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень;

    ПЛАМАДЯЛУ Василя Павловича - завідувача квиткового бюро на станції Київ-Пасажирський відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень.

    ЗНАКОМ «ЗА ЗАСЛУГИ. УКРЗАЛІЗНИЦЯ» IІ СТУПЕНЯ:

    КОЛОДНИЦЬКУ Галину Василівну - заступника начальника станції Київ-Московський з вантажної та комерційної роботи відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень;

    КОЦУПАЛА Юрія Олексійовича - складача поїздів 6-го розряду відокремленого підрозділу залізнична станція Фастів.

    ЗНАКОМ «ЗА ЗАСЛУГИ. УКРЗАЛІЗНИЦЯ» III СТУПЕНЯ:

    ВАСИЛЕНКО Галину Павлівну - начальника залізничної станції Ушиця відокремленого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень;

    РУБАНА Володимира Олексійовича - регулювальника швидкості руху вагонів 5-го розряду відокремленого підрозділу станція Конотоп;

    СОБОРУ Олександра Миколайовича - шляхового майстра відокремленого підрозділу Конотопська дистанція колії.

    ЗНАКОМ «ЗАЛІЗНИЧНА СЛАВА» I СТУПЕНЯ:

    БАРАНЕНКА Петра Васильовича - начальника району контактної мережі відокремленого підрозділу Дарницька дистанція електропостачання;

    НИКИТЮКА Вячеслава Григоровича - начальника технічного відділу відокремленого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень.

    ЗНАКОМ «ЗАЛІЗНИЧНА СЛАВА» IІ СТУПЕНЯ:

    БЕСАРАБ Ларису Валентинівну - маляра 4-го розряду відокремленого підрозділу вагонне депо Київ-Пасажирський;

    ПЕТРИК Людмилу Володимирівну - чергового по залізничній станції Сухоліси відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень.

    ЗНАКОМ «ЗАЛІЗНИЧНА СЛАВА» III СТУПЕНЯ:

    БЕЗУГЛУ Людмилу Михайлівну - чергового по залізничній станції Миронівка відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень;

    БІЛОБОРОДОГО Володимира Андрійовича - машиніста-інструктора локомотивних бригад відокремленого підрозділу локомотивне депо Дарниця;

    ГОРДІЙЧУКА Олександра Миколайовича - майстра будівельних та монтажних робіт відокремленого підрозділу Козятинське будівельно-монтажне експлуатаційне управління №2;

    КОЛОМІЙЦЯ Григорія Володимировича - начальника залізничної станції Терещенська відокремленого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень;

    КРОХМАЛЮК Надію Іванівну - інженера 1 категорії відокремленого підрозділу Центр регіональних перевезень пасажирів;

    ПИШНЯКА Сергія Петровича - начальника відокремленого підрозділу моторвагонне депо Фастів-1;

    РЕЗНІКА Олександра Петровича - оглядача-ремонтника вагонів 5-го розряду відокремленого підрозділу експлуатаційно-ремонтне вагонне депо Конотоп;

    СИДОРЧУКА Віктора Олексійовича - електромонтера контактної мережі 6-го розряду відокремленого підрозділу Коростенська дистанція електропостачання;

    СКОВРОНА Івана Анатолійовича - слюсаря-сантехніка 5-го розряду відокремленого підрозділу вагонна дільниця станції Хмельницький;

    СОЛОХНЕНКА Сергія Петровича - заступника начальника дистанції по зв’язку відокремленого підрозділу Конотопська дистанція сигналізації та зв’язку;

    СТЕЦЕНКА Володимира Анатолійовича - столяра 6-го розряду відокремленого підрозділу вагонне депо Київ-Пасажирський.

    ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ:

    АНДРІЯША Ігоря Миколайовича - головного бухгалтера відокремленого підрозділу локомотивне депо Київ-Пасажирський;

    ГАРАГУЛЮ Галину Михайлівну - інженера 1 категорії відокремленого підрозділу Ніжинська дистанція колії;

    ГОРОВОГО Олександра Максимовича - складача поїздів 5-го розряду залізничної станції Путивль відокремленого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень;

    ГРИБАНОВА Геннадія Віталійовича - оглядача вагонів 4-го розряду відокремленого підрозділу пасажирське вагонне депо станції Бахмач;

    ДАНИЛКА Олексія Петровича - слюсаря з ремонту рухомого складу 5 розряду відокремленого підрозділу локомотивне депо Київ-Пасажирський;

    ДМИТРУКА Миколу Михайловича - начальника району контактної мережі Київської дистанції електропостачання;

    ДОМАРАЦЬКУ Ону Альгімантасівну - провідного інженера з охорони праці відокремленого підрозділу галузева пасажирська служба державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця»;

    ДУДАРЯ Олександра Володимировича - начальника пожежного поїзда станції Шепетівка відокремленого підрозділу Козятинський загін відомчої воєнізованої охорони;

    ДЯДЮН Оксану Анатоліївну - начальника відділу майнових і земельних ресурсів відокремленого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

    ІВАНОВУ Галину Юріївну - квиткового касира 1 категорії відокремленого підрозділу вокзал станції Жмеринка;

    ІЛЬЧУК Марину Миколаївну - чергового по залізничній станції постів № 1, 2, 3 відокремленого підрозділу станція Козятин-1;

    КАРПЦЯ Олександра Федоровича - бригадира (звільненого) підприємств залізничного транспорту та метрополітенів 5-го розряду відокремленого підрозділу моторвагонне депо Фастів-1;

    КИРИЧЕНКА Валерія Олександровича - монтера колії 5-го розряду відокремленого підрозділу Бахмацька колійна машинна станція №285;

    КОРНІЙЧУК Галину Миколаївну - начальника станції Ржевуська відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень;

    ЛІСКОВА Олександра Флоровича - майстра вагонного депо відокремленого підрозділу ремонтне вагонне депо Козятин;

    ЛЯХА Ігоря Васильовича - провідного інженера (з під’їзних колій) відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень;

    МИКОЛЮКА Олександра Петровича - начальника відокремленого підрозділу Київське будівельно-монтажне експлуатаційне управління №1;

    СВИНАРЧУКА Євгенія Володимировича - начальника залізничної станції Гречани відокремленого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

    СВЯТЮК Олену Миколаївну - інженера відділу кадрів відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень;

    СЕНИКА Павла Миколайовича - монтера колії 4-го розряду відокремленого підрозділу Жмеринська колійна машинна станція;

    СКИДАНЧУК Людмилу Володимирівну - чергового по залізничній станції Коростень-Подільський відокремленого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень;

    СКОКА Сергія Дмитровича - складача поїздів 6-го розряду станції Бровари відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень;

    СЛІТЮКА Олександра Ігоровича - інженера-електронника 2-ї категорії відокремленого підрозділу Інформаційно-обчислювальний центр Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця»;

    СЯБРУКА Миколу Григоровича - електромеханіка виробничої дільниці з обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування 1-ї групи відокремленого підрозділу Коростенська дистанція сигналізації та зв’язку;

    ТАРАСЮК Людмилу Миколаївну - чергового по переїзду 3-го розряду відокремленого підрозділу Вінницька дистанція колії;

    ТЕЛИЦЮ Олександра Миколайовича - начальника залізничної станції Ніжин відокремленого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

    ТИЧИНУ Ядвігу Дем’янівну - начальника залізничної станції Гранітний відокремленого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень;

    ФЕДЮРКА Петра Петровича - поїзного диспетчера (1-ї групи) відокремленого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень;

    ШИРЧЕНКО Тетяну Юріївну - провідного інженера галузевої служби колії Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця»;

    ЯРИЧЕВСЬКОГО Вадима Мирославовича - головного бухгалтера відокремленого підрозділу експлуатаційне вагонне депо Козятин.

    НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ВІДМІННИК ЛОКОМОТИВНОГО ГОСПОДАРСТВА»:

    КИРИЛЬЧУКА Віктора Миколайовича - машиніста тепловоза відокремленого підрозділу локомотивне депо Коростень;

    КРАМАРЯ Василя Михайловича - машиніста електровоза відокремленого підрозділу локомотивне депо Конотоп.

    НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ВІДМІННИК ВАГОННОГО ГОСПОДАРСТВА»:

    САЛІЯ Василя Михайловича - начальника пункту (технічного обслуговування вагонів) відокремленого підрозділу експлуатаційне вагонне депо Жмеринка.

    НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ВІДМІННИКГОСПОДАРСТВА ПЕРЕВЕЗЕНЬ»:

    БАБІЯ Андрія Борисовича - складача поїздів 5-го розряду станції Хмельницький відокремленого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень;

    ГОРДІНУ Валентину Миколаївну - старшого касира товарного (вантажного) станції Овруч відокремленого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень;

    ДМИТРЕНКА Дмитра Олеговича - чергового по дирекції залізничних перевезень відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень;

    КАРАПАТУ Миколу Васильовича - старшого приймальника поїздів 5-го розряду відокремленого підрозділу станція Конотоп;

    КОЛОСОВА Володимира Леонідовича - складача поїздів 6-го розряду станції Вишневе відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень;

    САФОНОВА Миколу Анатолійовича - регулювальника швидкості руху вагонів 4-го розряду станції Хутір Михайлівський відокремленого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень;

    СТАВНІЙЧУКА Олексія Васильовича - поїзного диспетчера відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень;

    ШАФРАНСЬКОГО Ігоря Юрійовича - приймальника поїздів 4-го розряду відокремленого підрозділу станція Козятин-1.

    НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ВІДМІННИК ПАСАЖИРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА»:

    КОЗАЧОК Наталію Віталіївну - чергового по вокзалу відокремленого підрозділу Центр регіональних перевезень пасажирів;

    ПРИКМЕТУ Галину Петрівну - старшого квиткового касира Приміського вокзалу відокремленого підрозділу Центр регіональних перевезень пасажирів;

    ЦИМБАЛЮКА Петра Григоровича - провідника пасажирського вагона відокремленого підрозділу вагонна дільниця станції Київ-Пасажирський.

    НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ВІДМІННИК КОЛІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА»:

    БРИЛУ Євгенія Паладійовича - машиніста бульдозера (будівельні роботи) 6-го розряду відокремленого підрозділу Старокостянтинівська колійна машинна станція;

    РУДЕНКА Петра Петровича - монтера колії 4-го розряду відокремленого підрозділу Хмельницька дистанція колії;

    СМІТЮКА Олександра Борисовича - чергового по переїзду 3-го розряду відокремленого підрозділу Козятинська дистанція колії.

    НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ВІДМІННИК ГОСПОДАРСТВА АВТОМАТИКИ»:

    КІЛІМНІКА Андрія Броніславовича - електромонтера з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування 5-го розряду відокремленого підрозділу Жмеринська дистанція сигналізації та зв’язку.

    НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ВІДМІННИК ГОСПОДАРСТВА ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ»:

    ЧУДНОГО Федора Лукіча - старшого електромеханіка дільниці структурного підрозділу «Енергозбут» Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця»

    НАГРУДНИМ ЗНАЧКОМ «ВІДМІННИК ВОЄНІЗОВАНОЇ ОХОРОНИ УКРЗАЛІЗНИЦІ»:

    КОЛЕСНИКА Віталія Сергійовича - заступника начальника служби відомчої воєнізованої охорони - головного інспектора з пожежного нагляду Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця»;

    КОМІСАРЕНКА Анатолія Івановича - начальника стрілецької команди на станції Щорс відокремленого підрозділу Київський загін відомчої воєнізованої охорони Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця».

    Також багато працівників отримали подяку від Державної адміністрації залізничного транспорту України та годинники від генерального директора Укрзалізниці.

    Далі буде

    Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
    Контактна інформація
    Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
    Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
    Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
    Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05