РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 34 (5 вересня 2014) 

 • За сумлінну працю - заслужене визнання!

  З нагоди непересічного свята - Дня Незалежності України - до актової зали управління столичної магістралі було запрошено майже сто залізничників. Від імені начальника Південно-Західної залізниці Олексія КРИВОПІШИНА та Дорпрофсожу почесні нагороди від керівництва Укрзалізниці та столичної магістралі минулого понеділка вручили перший заступник начальника залізниці Іван ФЕДОРКО та голова Дорпрофсожу Орест ЛОГОШНЯК.


  Перший заступник начальника Південно-Західної залізниці Іван ФЕДОРКО
  тепло поздоровив зі знаком «Почесний залізничник» Костянтина ЛЯСКОВСЬКОГО -
  першого заступника начальника галузевої служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд.

  Серед тих, кого було нагороджено - понад сто мобілізованих військових та добровольців, які виконують святий обов’язок із захисту Батьківщини у зоні антитерористичної операції. Нагороди передано керівникам підрозділів, в яких працюють звитяжці. Зрозуміло, після повернення додому вони отримають заслужені нагороди. З бюджету залізниці на їхні особисті рахунки вже перераховано відповідне матеріальне заохочення.

  У продовження бесіди Іван Федорко наголосив на тому, що кожний поміркований українець відчуває власною душею значення слова «незалежність». Він нагадав, що українці почали виборювати національну свободу ще у 1659 р. під час Конотопської битви, де перемогли московське військо.

  Іван Петрович акцентував увагу на тому, що український народ витримав чимало викликів в історії становлення держави. Ніхто не міг подумати, що на 23-му році незалежності українці вкотре боротимуться за свою волю. Це ще одна спроба нашої нації збудувати незалежну країну.

  Яке ж становлення держави, її економіки без участі залізничного транспорту? Серед усіх залізниць України Південно-Західна залізниця була і залишається в авангарді транспортної галузі. Прикладом тому - показники навантаження (на 2,04% більше, ніж за аналогічний період 2013 р. - ред.) промислової продукції на столичній магістралі за серпень поточного року. Вони є кращими у межах Укрзалізниці. І це попри те, що вантажні потоки у бік, зокрема Московської залізниці, та у зворотному напрямках через відомі кожному причини, пов’язані із військовим конфліктом на Сході України, значно знизились.

  І. Федорко торкнувся важливої на сьогодні теми відповідальності кожного робітника та службовця на власному робочому місці. Колійних справ майстри, машиністи, енергетики, фахівці із сигналізації, централізації та зв’язку, спеціалісти із організації руху поїздів мають бути відповідальними за результати власної праці. Це не лише престиж залізничної професії.

  - За роки роботи на залізничному транспорті, - наголосив Іван Федорко, - визначив для себе дві категорії залізничників. Перша - ті, хто вболіває за доручену справу, працює, як належить. До другої категорії відношу тих, хто просто ходить на роботу. Саме тому представники першої когорти сьогодні присутні на урочистих зборах з нагоди нещодавнього Дня Незалежності. За сумлінну працю вам, шановні, - заслужене визнання!

  Іван Петрович запевнив присутніх в актовій залі управління Південно-Західної магістралі: «Вступаючи у новий відповідальний період реформування залізничного транспорту, жодний із залізничників Південно-Західної магістралі не має хвилюватися про власне майбуття на столичній залізниці. Укрзалізниця і керівництво Південно-Західної зроблять усе можливе, щоб згуртований колектив залізничників дивився впевнено у завтрашній день. Бажаю від щирого серця всім, хто отримав нагороду, їхнім рідним та близьким, перш за все миру, благополуччя в кожній оселі, надійного тилу у родині та квітучого здоров’я! Хай у світі панують мир та злагода! Слава Україні!»

  У відповідь пролунали слова, що вмить заполонили усю актову залу: «Героям слава!»

  Після церемонії нагородження звернувся до машиніста електровоза локомотивного депо ст. Коростень Віктора КИРИЛЬЧУКА. На запитання, чому він обрав цю професію, залізничник відповів так: «Той, хто хоч раз милувався картинами поліської природи з вікна швидкого локомотива, бажатиме ще і ще раз сісти за праве крило потужної машини. А ще візьміть у розрахунок стабільну заробітну плату… Головне, щоб в Україні був мир! Від Заходу до Сходу!»

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05