РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 34 (5 вересня 2014) 

 • Головне, щоб звучав шкільний дзвоник!

  Перший шкільний дзвоник не пролунав у 300 навчальних закладах Донбасу через бойові дії. Ті батьки, які встигли евакуювати власні родини у безпечні міста, переймаються через те, як продовжити навчання школярів. Сімдесят чотири дитини шкільного віку з родин тимчасових переселенців, які мешкають у корпусах санаторію «Тетерів», що у м. Коростишів (Житомирщина), навчальний рік розпочали у школах цього районного центру.


  Начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН разом із делегацією зі столичної магістралі
  подарували дітям не лише шкільне приладдя, а і безліч позитивних емоцій.

  Переступати шкільний поріг, не маючи за спиною учнівських рюкзаків, у руках - сумок? Де взяти зошити, альбоми, фарби та олівці для малювання? Такі запитання виникали у юних донеччан, луганчан, мешканців Алчевська та багатьох міст і сіл Донбасу, які мешкають протягом чотирьох - п’яти місяців у санаторії. Проблему вирішено завдяки благодійній допомозі з боку залізничників Південно-Західної. Напередодні Дня знань під сонячний супровід на затишну територію «Тетерева», що посеред прадавнього лісу, завітали начальник Південно-Західної магістралі Олексій КРИВОПІШИН, голова Дорпрофсожу Орест ЛОГОШНЯК, керівники служб управління столичної магістралі.

  Мета візиту - вручення подарунків до свята Першого вересня. Багажник автобуса, що домчав делегацію столичної магістралі до Коростишева, був наповнений багатьма корисними речами. Новина про те, що до місцевої дітвори завітали гості із самої столиці, швидко поширювалася серед 350 мешканців «Тетерева». Майданчик біля головного корпусу санаторію швидко заповнювався людом. Серед присутніх - чимало дітвори. Поки залізничники готували шкільне приладдя для вручення учням перших - десятих класів, знайомимося із мамою двох дітей Світланою ІЛЮК, яка приїхала сюди з Алчевська. Старший 8-річний син Вадим у цьому році йде до другого класу, 1,5-річній доньці Іринці необхідний догляд і догляд. Світлана Миколаївна радіє всьому, що привозять волонтери, підприємці, бізнесмени, а сьогодні й залізничники. Вона вдячна всім серцем за те, що благодійники перейнялися їхнім лихом. Тож і її син за допомогою небайдужих людей забезпечений необхідним шкільним приладдям.  Мешканка м. Алчевськ Світлана ІЛЮК висловила слова вдячності делегації Південно-Західної залізниці за подарунки її дітям.

  Встигнути отримати подарунки, обов’язково роздивитися все, що привезли до санаторію, - ось, чим займалися наші нові юні мешканці. А першокласникам сподобалися яскраві ранці. Ще й чимало шкільного приладдя, яке було акуратно розкладено у безлічі кишень. Усім відомі перші хвилини ознайомлення із щойно наданим подарунком? Місцевий волонтер - спортивний тренер з фітнесу, програміст із Донецька Сергій ПІКАЛОВ, який у санаторії «Тетерів» відповідає за організацію дозвілля дітвори, вважає, що сьогодні школярам дуже пощастило. Адже вже завтра на них чекає школа. Речі, які подаровано столичною магістраллю, дозволять швидше адаптуватися серед коростишівських ровесників.

  Благодійність заради майбутнього України - так можна визначити цю акцію від залізничників Південно-Західної залізниці.

  Заступник директора санаторію Віктор КОЗЛОВ та мешканці санаторію звернулися з проханням до Олексія КРИВОПІШИНА про допомогу у вирішенні проблеми з опалення побутових корпусів. Начальник Південно-Західної залізниці дав доручення причетним службам допомогти у цьому. Також буде розглядатися питання про надання юним мешканцям табору шкільного автобуса для перевезення учнів. Адже батьки школярів, як повідомила начальник відділу освіти Коростишівської районної адміністрації Олена ЯЦКО, виявили бажання навчати юнь у трьох школах районного центру. Олена Петрівна запевнила столичних кореспондентів у тому, що дітям переселенців з боку вчителів буде приділятися посилена увага. У кожному навчальному закладі міста працюють психологи, соціальні педагоги. Тож необхідну підтримку тут гарантують.

  Від редакції.

  Сучасним історикам та соціологам на даний час додається роботи у сфері фіксації фактів протистояння українців військовій агресії з боку російського війська та сепаратистів Донбасу. Через зрозумілі причини на другий план відходять благодійні акції, що спрямовані на допомогу тимчасовим переселенцям із Луганської та Донецької областей. Чи так це важливо? Адже у душі кожного свідомого українця, який переживає за долю країни, благочинство - на першому плані. Так міцніє національний дух громадян держави. І добре, що чималий внесок у цю справу роблять залізничники Південно-Західної. А вчені розберуться згодом. Головне, щоб звучав шкільний дзвоник!

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ, та Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05