РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 33 (29 серпня 2014) 

 • Довго будуть Карпати їм снитись

  Завершилося літо, а разом із ним й сезон відпочинку для дітей залізничників. Тисячі з них упродовж трьох місяців мали змогу відпочити у дитячих таборах, на базах відпочинку, у профілакторіях та санаторіях, путівки до яких їм організували у первинних профспілкових організаціях колективів залізничників столичної магістралі. За словами керівників галузевої профспілки, кількість відпочиваючих дітей цьогоріч навіть збільшилася у порівнянні з минулими роками. І це не зважаючи на непросту ситуацію, яку зараз переживає наша країна.

  НОВЕ ЛІТО - НОВІ ВРАЖЕННЯ

  - З втратою нашого головного місця відпочинку - табору «Променистий», що розташований у Криму, нам довелося шукати інші місця, куди б ми могли відправити відпочивати дітей на час літніх канікул, - говорить голова теркому галузевої профспілки Козятинської дирекції залізничних перевезень Анатолій Вільчинський. - Вибір зробили на місця відпочинку у Карпатах. Ще у квітні наші представники відвідали десятки тамтешніх баз відпочинку, санаторіїв та профілакторіїв. Придивилися, ознайомилися з умовами, визначили, які з них найбільше влаштовують нас. І вже з початком літа організували туди перші заїзди. Можу сказати, що ми не помилилися. Враження діток від відпочинку в Карпатах були найкращими. Задоволеними залишилися усі. Багато з них виявили бажання приїхати сюди й наступного року.


  Із альбому - під час відпочинку у Карпатах.


  - Крім чудових умов відпочинку у карпатських санаторіях «Нарцис», «Трембіта», «Хуст», коли дітки проживали по двоє у комфортних кімнатах, мали п’ятиразове харчування, пили мінеральну воду з місцевих термальних джерел, вони мали змогу відвідати чимало пам’ятних місць цього цікавого краю.

  - А ще познайомитися з побутом місцевих мешканців, ходити у туристичні походи, - це вже ділиться враженнями одна із організаторів дитячого відпочинку завідуюча організаційним відділом теркому профспілок дирекції Олена Величко. - Впевнена, що карпатські краєвиди, стрімкі гірські річки та краса озера Синевир, стародавні замки міста Хуст, місцеві краєзнавчі музеї, вироби з лози мешканців села Іна та чимало іншого побаченого нашими дітьми надовго залишаться в їхній пам’яті. Тут дітвора дізналася багато нового, цікавого, незвичного. До того ж знайшли нових друзів, відпочили, набралися сил та вражень. А на згадку про відпочинок кожен з них привіз додому фотоальбом, який для них безкоштовно підготували гостинні господарі цих туристичних закладів.

  Та не лише карпатський край став місцем відпочинку для дітей залізничників Козятинського залізничного вузла. Чимало з них побували у таборах відпочинку «Зорька» та «Дубки», якими опікується залізниця. Понад сто школярів побували на морі у таборі відпочинку «Прибережний», що на Херсонщині. Крім того, чимала кількість дітей виїздила на відпочинок разом із батьками за так званою програмою сімейного оздоровлення. Словом, як стверджують у теркомі профспілки Козятинської дирекції, за літній сезон було оздоровлено понад 1200 дітей залізничників.

  ПОДЯКА ЗА ТУРБОТУ

  - Особливо хочу подякувати всім нашим профспілковим активістам. Тим, хто безпосередньо причетний до організації відпочинку наших дітей, - зазначив Анатолій Вільчинський. - Це стосується перш за все голів первинних профспілкових організацій наших трудових колективів, зокрема таких як Валентина Зелена (Козятинська дистанція колії), Василь Дзюбенко (локомотивне депо Козятин), Ніна Григорук (локомотивне депо Шепетівка), Сергій Верезумський (Фастівська дистанція колії), Лариса Бойко (будівельне монтажне експлуатаційне депо № 2), Надія Галич (управління Козятинської дирекції). Так, це досить клопітка та відповідальна робота. Однак вона варта того, щоб наші діти могли відпочити та оздоровитися. До речі, частину коштів, які ми витратили на оздоровлення дітей, Фонд соціального страхування нам компенсував. А це майже 270 тис. гривень.

  Довідково:

  У цьому році у дитячих оздоровчих закладах залізниць України відпочило і оздоровилося 11142 дитини із сімей залізничників.

  Цього літа через анексію АР Крим діти залізничників, на жаль, не змогли відпочити у дитячих оздоровчих закладах відомства: «Променистий», «Мрія» та «ім. Юрія Гагаріна», що розташовані на окупованій території. Крім того, не працюють п’ять дитячих оздоровниць на території Донецької та Луганської областей.

  Однак керівництво Укрзалізниці та залізничні профспілкові організації знайшли можливості для вирішення питання літнього відпочинку дітей працівників залізниць.

  За повідомленням прес-центру Укрзалізниці

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05