РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 33 (29 серпня 2014) 

 • Відпочинок, достойний локомотивників

  У будинку відпочинку локомотивних бригад моторвагонного депо Чернігів, що розташований на ст. Ніжин, нині виконується капітальний ремонт. Цей двоповерховий будинок на 22 кімнати побудувано ще у 1952 р. Чотири роки тому одну частину споруди оновили, а другу розпочали ремонтувати у березні, і у зв’язку з цим вивільнилась ще одна кімната. Тож загалом їх буде 23.


  Будинок відпочинку локомотивників ст. Ніжин.


  Роз’їзні квиткові касири Оксана ПАСЮРА та Наталія ОСИПЕЦЬ.


  Слюсар Володимир БОЙКО.


  Прибиральник службових приміщень Любов МУЗИЧКО.

  Для того щоб якнайшвидше закінчити ремонт, тут щодня працює майже двадцять будівельників. Частина залізничників займається фасадом, інші роблять на задньому дворі спеціальний настил для сушіння білизни (накривають дахом, вбудовують металеві стовпчики), а ще одна бригада займається внутрішніми роботами, монтажем підлоги та сходів. І хоча до кінцевого результату ще є час, але й те, що зроблено, як кажуть, просто радує око і викликає позитивні враження. Повторимось: додались відремонтовані кімнати, де можуть відновити сили після рейсу машиністи та їхні помічники, а також провідники. До їх послуг - нові душові, кімнати гігієни, облаштовується кухня.

  Робочий день тут починається з бригадної планерки: ставляться конкретні завдання, вирішуються поточні питання. Увечері знову планерка: підбивають підсумки. Окрім того постійно приїздить на об’єкт відповідальний за хід робіт - головний інженер моторвагонного депо ст. Чернігів Валерій ДЕРЕВ’ЯНКО. Разом із виконробом Київського будівельно-експлуатаційного управління №1 Василем МАЙБОРОДОЮ вони вирішують нагальні питання, проводять наради. Як зазначають залізничники, хоча ремонт йде повним ходом і будівельники стараються його виконувати згідно з графіком, та все ж допомагає досягти прориву в роботі своєчасне фінансування.

  - Найскладніше нам було оновити комунікації, - розповідає Василь Майборода. - Цей будинок зводили ще німецькі військові полонені, і комунікації закладено достатньо глибоко. Потрібно було організувати відвід каналізації, дотримуючись технології будівельних робіт. Це було непросто. Однак кожний капітальний ремонт має свої об’єктивні причини, одна із них - фінансування. І як тільки воно є - відразу збільшується ефективність виробничих процесів.

  До розмови долучається Валерій Дерев’янко: «Недостатня комфортність, низька енергоефективність цього будинку, його значна фізична й моральна зношеність вимагали розв’язання. Він потребував капітального ремонту із застосуванням сучасних енергозберігаючих технологій, матеріалів і устаткування. Тож попри всі нинішні економічні труднощі знайдено ресурс, завдяки якому ми почали ремонт. Сприяє успіху, безперечно, активна робота керівництва залізниці та служби приміських пасажирських перевезень».

  Будівельники запевняють - хоча ще чималий обсяг робіт, та у вересні ремонт буде завершено. Оновлюється прибудинкова територія. Тут буде «альпійська» гірка, для цього вже завезено спеціальне каміння. Весною на нових клумбах висадять квіти. Єдине, що залишать, - це деревовидний піон, який посаджено першим директором будинку - в період цвітіння на нього заглядаються всі постояльці.

  Навіть незважаючи на ремонт, тут чимало залізничників. У будь-який час доби вони мають змогу поновити сили та знайти душевний спокій перед рейсом, а після нього - відпочити. Колектив будинку відпочинку, який обслуговує і створює тут належний затишок, налічує сім чоловік. Разом із завідуючою будинком Світланою ЩЕРБИНОЮ вони, як мовиться, не словом, а ділом демонструють ініціативу й все роблять для того, аби було чисто і затишно у приміщенні. Бо всі знають, як важко підтримувати порядок, коли йде ремонт.

  Відпочинок локомотивних бригад є необхідною умовою для забезпечення безпеки руху поїздів, для цього вкладаються достатньо коштів і сил. А після ремонту відпочинок локомотивників на ст. Ніжин буде повноцінним.

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05