РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 33 (29 серпня 2014) 

 • Почнемо із приємного

  Вже багато років ветеранську організацію залізничного вузла очолює Володимир Миколайович ГРАБОВСЬКИЙ. Це людина, яка віддана своїй справі, чесна, відповідальна, завзята, сумлінно відноситься до роботи. Не хочу використовувати шаблонні фрази, але, дійсно, В.М. Грабовський заслуговує на безліч теплих слів, особливо, якщо зважити на його вже немолодий вік. Завдяки сприянням ветеранської організації та профспілкових активістів локомотивного депо наші пенсіонери завжди почувають увагу до себе.

  Почнемо із приємного - зі свят. Треба зазначити, що Володимир Миколайович зумів згуртувати навколо себе небайдужих активних пенсіонерів - колишніх працівників депо, які допомагають йому робити таку добру і важливу справу. Не залишаються осторонь і адміністрація підрозділу, яка завжди надає потрібну допомогу, службовий автомобіль, водія і так далі, а також профспілковий комітет, який розглядає на чергових засіданнях питання про виділення коштів для фінансування різноманітних заходів для пенсіонерів. Отож, повернемося до свят!

  Починаючи з Нового року, відбувається поздоровлення пенсіонерів. Ясна річ, з Дідом Морозом та Снігуронькою. Ветерани отримують подарунки, також силами ветеранської організації та профспілкового комітету для них організовується вечір-зустріч.

  До свята 8 Березня організовується захід для жінок. Тут і поздоровлення, і святкування. Жодну жінку-пенсіонерку не обділено увагою з боку наших чоловіків-ветеранів.

  Навесні ми святкуємо таке велике свято, як День Перемоги. Все менше стає учасників бойових дій, тому з боку ветеранської організації їм приділяється все більше уваги. Проводиться зустріч з учасниками війни, частина з них відвідується вдома. А присутність нашого колективу на святковому параді у місті - це справа честі. Після святкування «зі сльозами на очах» завжди залишається багато теплих спогадів та гарних фотознімків, які друкуються за рахунок коштів профкому та даряться ветеранам.

  На День людей похилого віку завжди виділяється необхідна сума коштів для відвідування пенсіонерів та вручення їм продуктових наборів.

  День залізничника - свято, яке не має вікової категорії, адже залізничник - це стан душі. Наша професія стає не тільки заробітком, вона є нашим життям. Тому пенсіонери відзначають це свято дуже завзято, організовується вечір-зустріч, на який з радістю збираються наші ветерани.

  А ось на День захисника Вітчизни вже чоловікам-пенсіонерам влаштовується поздоровлення.

  Є в нашому місті і інші цікаві дати та місця, де відбуваються урочисті заходи, в яких беруть участь і наші пенсіонери. Наприклад, у селі Єліно Щорського району в музеї, який розташований в лісових партизанських землянках часів Великої Вітчизняної війни, відзначається День визволення Щорсівщини. Адже ми живемо у краю партизанської слави, тому в ці дні у землянках відбуваються виставки, концерти, зустрічі, поздоровлення.

  Але, на жаль, наше життя складається не тільки із свят. Пенсіонери часто хворіють. Потребують допомоги у повсякденних справах, наприклад, у різного роду ремонтних роботах. Ветеранська організація та профактив і тут не залишаються осторонь чужої біди, за рахунок коштів профкому виділяється матеріальна допомога на лікування пенсіонерів та на ремонт їхнього житла. За можливості пенсіонери забезпечуються санаторно-лікувальними путівками. До анексії Криму багато наших пенсіонерів встигли побувати у «Променистому», відповідно до поданих заяв виділяються путівки в МЦРЗ «Хмільник», де завдяки розвинутій лікувальній базі пенсіонери можуть покращити своє здоров’я. Тепер є інші плани.

  В рамках культурно-масової роботи проводиться передплата на періодичні видання для колишніх працівників - пенсіонерів депо. В.М. Грабовський завжди слідкує за тим, щоб кожен пенсіонер на День народження отримав вітальну листівку, а з ювілейними датами вітає особисто.

  Ось такі будні і свята нашої ветеранської організації.

  Ганна ПОЛЮШКО, член профкому локомотивного депо ст. Щорс
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05