РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 33 (29 серпня 2014) 

 • Сподвижники прогресу працюють у Козятині

  Ремонтне вагонне депо станції Козятин пошановано дипломом та другою премію від Державної адміністрації залізничного транспорту «Укрзалізниця» за кращу раціоналізаторську пропозицію 2013 р. за напрямком «Удосконалення та розробка енерго- та ресурсозберігаючих технологій, покращення екологічного стану та безпеки руху».

  Перемога стала реальною завдяки творчому неспокою та наполегливості працівників технічного відділу депо, де самовіддано трудяться інженери-технологи першої категорії Анатолій Головатюк, Юрій Куклюк та Руслан Антюх…


  Інженери-технологи І категорії Анатолій ГОЛОВАТЮК та Руслан АНТЮХ.

  У РЕМОНТНОМУ ВАГОННОМУ ДЕПО раціоналізаторську роботу поставлено серйозно, розуміючи, що ініціатива кожного виливається у загальний успіх. Творчі особистості тут цінуються і заохочуються. Комісія з розгляду раціоналізаторських пропозицій, очолювана головним інженером підрозділу Олександром Нікітюком за участі головного механіка Леоніда Панасюка, бригадира електриків Олександра Цаплюка та інших шановних керівників і фахівців, визначає доцільність та ефективність пропонованих новацій. До творчого процесу винахідництва та раціоналізаторства долучаються не лише інженерно-технічні працівники, а й робітники: фрезерувальник Віталій Кашперовецький, який нещодавно став відмінником Південно-Західної залізниці, слюсар Володимир Годинник, зварювальник Анатолій Стангіліні та інші. Вони пройшли добру школу трудового гарту, є відмінними фахівцями своєї справи.

  Естафета творчості в колективі вагонників передається з покоління в покоління. Нинішні володарі творчих думок та добрих справ з вдячністю згадують попередників - людей самовідданих та майстровитих, умілих та щедрих на знання. Таких, як Дмитро Москаленко, Роман Дітрих, Леонід Пирог, Віктор Данилевич, Віктор Білан та інші. Позаминулого року у вагонному депо подано та впроваджено 22 раціоналізаторських пропозиції, економічний ефект від яких склав майже 160 тис. грн. У минулому - 18 пропозицій, які забезпечили економію майже 90 тис. грн.

  Деповські умільці власноруч зробили установку для зняття п’ятників вагонів, яка значно ефективніша і надійніша від тієї, що випускається в сусідній державі. Підраховано, що запровадження новації заощаджує майже 40 тис. грн. Після проведення на базі вагонного депо галузевого семінару, дітище козятинських винахідників зацікавило колег з інших депо Південно-Західної залізниці, і подібна установка, зроблена за аналогом козятинської, вже не єдина в мережі споріднених підприємств…

  ПРАЦІВНИКАМ технічного відділу депо, враховуючи специфіку їхніх посадових обов’язків, як тут кажуть, сам Бог велів займатися винахідницькою та раціоналізаторською роботою. Відділ веде технічну документацію підрозділу, фахівці розробляють технологічні процеси ремонту вузлів та деталей вагонів, прив’язуючи їх до місцевих умов та наявного виробничого обладнання. Ці та інші питання на порядку денному Ю. Куклюка та його колег. Р. Антюх одночасно відає питаннями пожежної безпеки, веде звіти по нормативних документах і наказах.

  У полі зору А. Головатюка - ремонт деповського обладнання та ведення технічної документації, оформлення заявок на ремонт і запчастини до обладнання. А ще він безпосередньо опікується раціоналізаторською роботою у підрозділі. Справа йому близька і знайома, адже із технікою він давно на «ти». У цім завдячує татові, Олександрові Андрійовичу, який працював водієм у вернигородоцькому колгоспі і привчав вникати у таємниці техніки, котра допомагає людям. Від мами, Марії Миколаївни, почерпнув настирливість та бажання до всього докопатись самотужки. Ці батьківські орієнтири після закінчення вернигородоцької школи привели до Вінницького політехнічного інституту, допомагали в роботі, коли працював у Черкасах на заводі фотоприладів. З 1988 р. Анатолій Олександрович трудиться у вагонному депо станції Козятин, обіймаючи посади начальника техвідділу, головного механіка, а нині - інженера техвідділу.

  Якщо справжній чоловік має збудувати дім, посадити дерево і виростити сина, то А. О. Головатюк успішно склав цей життєвий іспит. З дружиною Ольгою Михайлівною, яка, як і його мама, педагог за професією, звели в с. Козятині власне родинне гніздечко. Вдома господарсько-технічні питання вирішує хазяїн, змайструвавши невеличкого тракторця та причіпний інвентар, необхідний для полегшення сільських буднів. Ольга Михайлівна, як біолог, клопочеться домашньою живністю, маючи особливу прихильність до бджіл. Син Олександр, здобувши у столичному залізничному університеті інженерний фах, пішов батьковими стежками - також трудиться у ремонтному вагонному депо, обіймаючи посаду бригадира цеху головного механіка. Сашко - найбільша батькова радість, адже родинна спадкоємність носіїв технічних знань продовжується.

  Найактуальнішим для колективу ремонтного вагонного депо нині є розробка і запровадження пропозицій, спрямованих на збереження енергетичних ресурсів і вдосконалення технологічних операцій, які полегшують працю людей.

  У працівників техвідділу з цього приводу є слушні пропозиції. Гуртом обмірковують їх, вносячи корективи. Саме так народжуються новації і вдосконалення.

  Минулого року Укрзалізниця проводила конкурс на визначення кращого підрозділу з раціоналізаторської роботи та кращого раціоналізатора. Козятинські вагонники стали лідерами. Це вкотре переконливо довело, що Анатолія Головатюка, який відає тут раціоналізаторською роботою, справедливо два роки тому названо кращим працівником Південно-Західної залізниці…

  Петро ЗАРИЦЬКИЙ, м. Козятин
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05