РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 33 (29 серпня 2014) 

 • Начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН: «ПИШАЮСЯ колективами 164-х підрозділів НАШОЇ МАГІСТРАЛІ»

  Ранок минулого четверга, 21 серпня, у селі Шевченкове, що біля станції Бобрик, був спекотним. І для вантажників, і для водіїв автокарів, і для комірників головного матеріального складу столичної магістралі. Чотири потужних вантажівки, що зайняли майданчик біля одного з просторих ангарів, також перебували у «гарячому» режимі. Скоро у дорогу. Із складських комор у кузови автомобілів та до місткого контейнера протягом короткого терміну часу завантажено понад 35 тонн продуктів харчування для дорослих та дітей, речі першої необхідності, побутова хімія. Овочі, свиняча тушонка та рибні консерви, крупи, бутильована питна вода, цукор, усілякий домашній реманент швидко розміщено у кузовах для подальшого транспортування. Маршрут проліг до Пункту короткострокового перебування тимчасових переселенців, що розташовано у м. Волноваха Донецької області. Шлях не близький. Тож квапитися необхідно.

  Незадовго до відправлення каравану від залізничників до волноваського евакопункту начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН та голова Дорпрофсожу Орест ЛОГОШНЯК проінспектували процес відправлення цінного вантажу.

  У розмові із журналістами Олексій Мефодійович наголосив на тому, що згідно із спільним рішенням керівництва столичної магістралі та галузевої профспілки про збір коштів для надання гуманітарної допомоги мешканцям українського Сходу колективи всіх залізничних підрозділів у стислі терміни зібрали майже два мільйони гривень. Саме на цю суму було придбано вище названу продукцію.

  БЛАГОДІЙНІСТЬ, ЯКА НЕ МАЄ ЦІНИ

  На гуманітарну допомогу чекають у волноваському евакопункті з усієї України. Адже сюди щодня прибувають від 20 до 50 переселенців. За офіційними даними, у центрах допомоги переселенцям мешкають понад 22 тисячі нужденних. Протягом трьох днів перебування вони отримують безкоштовне триразове харчування, забезпечуються засобами особистої гігієни. Згодом переселенці вирушають до інших регіонів України. Отже, забезпечивши волноваський евакопункт певним асортиментом харчів та предметами першої необхідності, частину із цього корисного вантажу передано співробітникам Державної служби із надзвичайних ситуацій. Це задля того, щоб вони доставили все необхідне до центрів допомоги переселенцям, що розташовані на узбережжі Азовського моря.

  Крім того, певну суму коштів, яку зібрали залізничники Південно-Західної, було спрямовано на придбання набору медикаментів з метою виконання прохання співробітників Центру первинної медико-санітарної допомоги, що розташовано у районному центрі Першотравневе Донецької області. Місцеві медики та психологи надають необхідні послуги в інформаційно-консультативній, матеріальній і медичній сферах. Це, безумовно, стане у нагоді тим, хто, перебуваючи у зоні антитерористичної операції, отримав поранення, психологічну травму або потребує економічної підтримки. Саме цільове спрямування коштів залізничників на благодійну акцію гарантує їх корисне використання з метою допомоги тим, хто її терміново потребує.

  - Пишаюся колективами 164-х підрозділів нашої магістралі, - акцентував увагу журналістів начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН. - Кожний, хто прилучився до цієї благородної акції із добровільного збирання коштів для закупівлі необхідних продуктів та речей, - справжній патріот Вітчизни. Пишаюся і добровольцями із усіх служб нашої залізниці, а їх майже 300 чоловік, які сьогодні перебувають у зоні антитерористичної операції. Спільно із Дорпрофсожем вирішено на їхні особисті рахунки перерахувати певну суму коштів. Очевидно, що ця грошова допомога доречна. Не забудемо і про трьох поранених залізничників-воїнів. Благодійність - наш обов’язок перед звитяжцями.

  До речі, у далеку путь разом з благодійним караваном відправилися прес-секретар Південно-Західної залізниці Анна МАЛІЄНКО та фотограф дорожнього центру науково-технічної інформації Валентина ЧЕЛЮСКІНА. Ми побажали їм щасливої дороги та вдалого повернення з подорожі.

  НЕ СТОЯТИ ОСТОРОНЬ!

  Сьогодні стало доречним акцентувати увагу суспільства на прагненні українців до європейських цінностей. Не з войовничих же сусідів приклад брати, що, зірвавшись з путінського ланцюга, шаленіють на Сході країни, порушуючи український кордон, несучи горе у кожну домівку, руйнуючи інфраструктуру Донбасу. Зовнішній агресор не питає: чи хочеш ти цієї кривавої бійні, а внутрішнього ворога не хвилює - любиш ти його чи ні, йому достатньо власної ненависті до всього живого в Україні. Вже стільки часу Довженкова кіноповість «Україна в огні» оплакує своїх синів… І лише Господь знає - як зупинити цю криваву бійню, де терористи керуються найпідступнішою та чорною мораллю. У них, як ведеться, позитивних чеснот катма. У короткій розмові із водіями центральної автобази столичної магістралі Сергієм ВЕЛИЧКОМ, Олександром МУЛЯРЧУКОМ, Русланом КОРНІЙЧУКОМ, Володимиром ШВЕДОМ, які повели благодійний караван на Донбас, з’ясували, що у нас, українців, в усі часи був актуальним вислів «чужої біди не буває». Його змісту, а головне, впровадженню у життя, немає ціни.

  А старший комірник головного матеріального складу Південно-Західної залізниці Олена КРАВЕЦЬ додала: «Фразу «Коли все скінчиться?» все частіше можна почути з вуст кожного українця, а особливо там, на Донбасі. Безумовне бажання про якнайшвидше завершення кривавої бійні розбивається об сувору реальність. Так невже ми, залізничники, стоятимемо осторонь проблем, які спіткали мирних мешканців у Луганській та Донецькій областях?!»

  Автівки із цінним вантажем швидко проминули прохідну головного матеріального складу столичної магістралі. Попереду на них чекали 730 важких кілометрів до Волновахи! Ні цвяха, ні жезла, жодної зустрічі з триклятими сепаратистами! Повертайтеся живими і неушкодженими!

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ (Київ - Волноваха - Київ)
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05