РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32 (22 серпня 2014) 

 • «Лесині джерела» живлять наші душі

  Щорічне Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела» в Новограді-Волинському відбувалося в кінці липня. Однак у ньому не було заходів розважального характеру. Таке рішення прийнято, зважаючи на вкрай напружену суспільно-політичну ситуацію в країні, російську агресію та ведення бойових дій на сході України, загибель українських громадян і воїнів-земляків та враховуючи численні побажання громадськості.

  Проте останні вихідні липня для звягельчан все одно були особливими і насиченими. Працювало містечко майстрів, ярмарок народних умільців України, на якому проведено збір коштів на потреби українського війська, поранених воїнів. На літературні заходи запрошували музей Лесі Українки та музей родини Косачів, також пройшов конкурс художнього слова імені Лесі Українки, всеукраїнський конкурс української народної пісні «Животоки». Крім того, відбувся благодійний концерт Житомирського дитячого академічного хореографічного ансамблю «Сонечко», на якому проводився збір коштів для протезування пораненого воїна Ярослава Миронова. Городяни та гості древнього Звягеля змогли взяти участь у святі книги з конкурсами та вікторинами, у фестивалі арт-графіті «Розмалюємо Україну».

  Цікавим був і ще один захід: у перший день Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» центральна частина древнього міста на Случі збагатилася ще однією окрасою - металевою скульптурою «Ріг достатку», яку підготував директор ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» Сергій Портянко.

  «Лесині джерела» - це саме ті джерела, які живлять наші душі, додають нам сили, щоб долати труднощі сьогодення, які підтримують нашу культуру, нашу національну ідентичність і все українство, - сказав, виступаючи перед громадою Новоград-Волинський міський голова Володимир Загривий. - Впевнений, шановні земляки, творчі друзі, що скоро буде свято і на вулицях нашого міста, і в Україні, на яких ви ще не раз продемонструєте свої таланти і славитимете український народ. Слава Україні! Героям Слава!»

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05