РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32 (22 серпня 2014) 

 • Іспит перед наставниками

  Коли зустрічаються ветерани - це завжди хвилюючі хвилини… Але нинішня зустріч мала особливу «родзинку», бо з’їхались колишні керівники галузевої служби колії, начальники дистанцій колій та лісонасаджень, очільники колійних машинних станцій та відділів колії при дирекціях Південно-Західної. Прибуло майже 40 осіб - тодішніх залізничників із усіх куточків столичної магістралі. Вони радо вітали один одного і щедро ділились спогадами про трудові роки. І хоча деякі залізничники уже досягли пенсійного віку, але працюють. Вони (їх всього три) теж не приховували хвилювання та із задоволенням використовували можливість поспілкуватися із поважними ветеранами. Адже всі вони як особистості сформувались саме на столичній магістралі.

  Під час урочистостей, які відбувалися в актовій залі Українського центру з обслуговування пасажирів (УЦОП), Віталій Калюжний, начальник галузевої служби колії, у вітальному слові підбирав найтепліші слова для ветеранів. Після привітання Віталій Володимирович розповів про плани, які варто втілювати колійникам, про нову техніку, яка сьогодні допомагає виконувати завдання. А наприкінці зізнався, що його хвилювання поглибилися, зокрема, ще й від того, що є можливість поспілкуватися із поважними ветеранами, які зробили величезний внесок у трудове життя Південно-Західної. «Дуже важливі для нас такі зустрічі, вони - неначе іспити перед наставниками, своєрідний звіт за засвоєні матеріали, розуміння яких приходить з роками», - каже Віталій Володимирович.

  Пройнявшись атмосферою свята, виступаючі із задоволенням згадували минулі роки. Як розбудувалась залізниця, скільки труднощів довелось пройти і якими надійними є колеги, що пліч-о-пліч працюють і працювали і в дистанціях, і в КМС, і у відділеннях залізниці. Пізніше з великим інтересом гості переглянули документальний фільм, де проілюстровано історію трудового життя залізниці, зокрема колійників, які розпочинали будувати Південно-Західну. До слова, автор фільму, вона - серед організаторів зустрічі, - начальник сектору з охорони праці галузевої служби колії Галина Василькова.

  Цікаві випадки з робочих буднів згадував ветеран-залізничник Федір Возненко, який запевнив, що кожному із присутніх у залі є чим похвалитися. Зокрема - про свої здобутки. Але він - найстарший серед присутніх, тому розповісти може набагато більше. І, справді, його розповідь була насичена особистими фактами. Михайло Бруй читав уривок з поеми російського поета Миколи Нєкрасова «Железная дорога».

  Колишній начальник служби Володимир БуЧко, привітавши залізничну родину, щиро подякував усім організаторам зустрічі за проведену велику роботу, а потім поринув у спогади. Згадав, як організовувалась служба Південно-Західної, які були при цьому перепони, як ділили техніку з колишніми колегами із Союзу. Згадав про людей, з якими довелось працювати, і про нинішню молодь, яка прийшла на зміну ветеранам.

  До слова був запрошений і Микола Шавловський, який пригадав, що головним своїм досягненням вважає відселення залізничників із вагончиків і будування для їхніх сімей житла. Що кожний із присутніх складав свій життєвий іспит і зробив усе від нього можливе, аби ці іспити відзначилися успіхом. І неважливо, яких посад досягнули у житті, бо найголовніше - залишатися людиною.

  Присутні щиро дякували адміністрації залізниці за можливість зустрітися і відтворити події давності, згадати все. Хочеться вірити, що через рік, два, три, одним словом, у майбутньому, коли колишні залізничники зустрінуться знову, вони будуть також бадьорі і здорові. І їм було про що згадати з власного досвіду та з літопису життя залізничної галузі.

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05