РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32 (22 серпня 2014) 

 • Станція Пенізевичі: «Чекаємо на пасажирів»

  Станція Пенізевичі належить до тих підрозділів Коростенської дирекції залізничних перевезень, де завжди і обсяги навантажень досить значні, і рух поїздів пожвавлений. Тут - дві головні колії і п’ять приймально-вантажовідправних. Свою продукцію відправляють ПАТ «Малинський кам’янодробильний завод», ПрАТ «Пенізевицький кар’єр» і «Пенізевицьке кар’єроуправління» державного підприємства «Управління промислових підприємств держадміністрації залізничного транспорту України». Хто ж забезпечує надійну роботу станції, співпрацю з вантажовідправниками? - поцікавились ми, побувавши нещодавно в цьому колективі, який очолює Валентина СКУРАТІВСЬКА.  Заступник начальника станції з вантажної та комерційної роботи Костянтин АРТЕМОВИЧ та вантажний касир Наталія ЗОРІНА.


  Начальник станції Валентина СКУРАТІВСЬКА.


  Прийомоздавальник вантажу та багажу Ірина КУЧЕРЕНКО та
  оператор Бюро з інформації про підхід та прибуття вантажів Наталія ПЕТРОВИЧ.


  Черговий по станції Вадим САВЧЕНКО.

  У Пенізевичах трудиться 46 чоловік, серед яких багато молоді, розповіла Валентина Іванівна. Станція має чимало особливостей. По-перше, ритм роботи надзвичайно напружений, тож, прийшовши трудитись, молодий працівник має налаштуватися на роботу в інтенсивному ритмі. Утім молодь, яка проходить стажування після залізничних навчальних закладів, переконується у цьому відразу. Валентина Скуратівська розповідає, що Пенізевичі стали своєрідною кузнею залізничних кадрів, адже серед тих, хто набував тут першого трудового досвіду, є і нинішні працівники диспетчерського апарату Коростенської дирекції, і начальники станцій.

  Якщо говорити про сьогоднішню когорту відповідальної молоді в Пенізевичах, то до неї належить 28-річний заступник начальника станції з вантажної і комерційної роботи Костянтин Артемович. Він починав залізничну діяльність з посади товарного касира, старшого товарного касира, тобто володіє добре потрібними знаннями в роботі, належним чином її організовує. Докладають усіх зусиль, аби відмінно виконувати покладені на них обов’язки товарний касир Наталія Зоріна, прийомо-здавальник Ірина Кучеренко, складач поїздів Петро Білошицький.

  Сумлінно трудиться в Пенізевичах черговий по станції Вадим Савченко, досвід якого вже сягає двох десятиліть. Він прийшов у цей підрозділ черговим по парку, затим працював складачем поїздів. Сумлінності і відповідальності у роботі навчала його і мама Ніна Григорівна, яка тривалий час працювала на станції.

  Серед тих, хто бере на себе поважну й відповідальну місію власним прикладом добросовісності навчати молоде покоління, - Наталія Петрович, яка працює на станції майже 20 літ. Наталія Олексіївна - оператор Бюро з інформації про підхід та прибуття вантажів по станції. Зібрана і відповідальна працівниця. Нині вона в цьому підрозділі одна з найдосвідченіших. Їй, добре знаючій свою справу, часто доводиться бути наставником для молоді.

  Щоб виконувати, як слід, важливі щоденні завдання, колективу, своєрідному сплаву молодості і досвіду, потрібно працювати, як чітко злагоджений механізм. А про обсяг роботи свідчать цифри: за липень понад 5 тисяч 700 вагонів із щебенем відправлено з цієї станції. Це значна цифра, навіть на 9 відсотків більша за минулорічну за цей же місяць. Водночас це і понад сім з половиною мільйонів гривень у казну залізниці.

  У розмові з Валентиною Скуратівською цікавлюся, чи були нововведення у них останнім часом. Були. Нещодавно на станції встановили резервне джерело електропостачання - дизель-генераторний агрегат (ДГА). Це, знову ж таки, заради забезпечення безперебійного руху поїздів. Безпечний, безперебійний рух для колективу - аксіома.

  І ще один штрих про Пенізевичі. Станція, яка розташувалася між зеленню височезних сосен, виглядала охайною й акуратною. Очевидно, дбати про чистоту й порядок також ніколи не забуває злагоджений колектив.

  ВІД РЕДАКЦІЇ

  У телефонній розмові із начальником станції Пенізевичі з’ясували, що влітку та восени місцева пасажирська платформа оживає від напливу грибників. «Місця для тихого полювання тут знані, - говорить Валентина Скуратівська. - Варто лише минути узлісся, як кошик непомітно почне наповнюватися. Єдине але. Цього літа дощ - рідкий гість на Житомирщині. Тож і не квапляться «мисливці» за білими грибами. Почекаємо…»

  Оксана КЛИМЧУК, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05