РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 31 (15 серпня 2014) 

 • За професіоналізм та наполегливість у роботі

  За результатами роботи майстра шляхового відокремленого підрозділу Жмеринської дистанція колії Володимира МАХАНА занесено на міську Дошку пошани.

  Володимир Петрович розпочав трудову діяльність у серпні 2002 р. монтером колії у Жмеринській дистанції колії. Пізніше став бригадиром з поточного утримання й ремонту сталевих магістралей. Має п’ятий виробничий розряд. Сьогодні працює шляховим майстром.

  Журналісти газети «Рабочее слово» вирішили познайомитися з Володимиром Петровичем. Стало цікаво, яку ж людину пропонує за взірець підрозділ місцевій громаді.

  Майстер відразу викликав симпатію до себе. Відчувається, що він - щира, позитивна людина і навіть складну роботу виконує з усмішкою. Володимир Петрович, хоч поступається деяким колегам за віком, та у виробничій майстерності та професіоналізмі поступатися не бажає.

  - Коли я прийшов у дистанцію, то прагнув перейняти все найкраще з великого досвіду своїх старших товаришів, - розповідає Володимир Махан. - Сьогодні я передаю досвід і підхід до роботи своїм колегам. Наша бригада обслуговує по ст. Жмеринка 72 стрілочних переводи, 10 з яких - на головному ходу, 34 кілометри колії, де головних колій - 5,7 кілометрів. Ми розуміємо, що для того, щоб гарантувати безпеку руху поїздів, всі стрілочні переводи та колії повинні утримуватися у надійному стані.

  «Такі люди, як Володимир, складають золотий фонд Жмеринської дистанції колії. За час роботи він проявив себе освіченим, наполегливим працівником, який чітко виконує вказівки керівництва, про що свідчать неодноразові заохочення. Жодного разу не притягався до дисциплінарної відповідальності, що говорить про високий професіоналізм та наполегливість у роботі», - каже заступник начальника дистанції колії з кадрів та соціальних питань Сергій ШУЛЬГАН.

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05