РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 31 (15 серпня 2014) 

 • У пошуках оцінювача

  Укрзалізниця 11 серпня п.р. провела перший етап конкурсу оцінки майна та майнових прав Укрзалізниці та підпорядкованих підприємств - розкриття конкурсних пропозицій щодо закупівлі послуг з оцінки активів для формування статутного капіталу ПАТ «Українська залізниця».

  «Сьогоднішня подія в черговий раз свідчить, що процес реформування галузі залізничного транспорту відбувається відкрито, прозоро, публічно і у відповідності до норм діючого законодавства», - зазначили члени конкурсного комітету Укрзалізниці.

  До конкурсного комітету Укрзалізниці надійшли комерційні пропозиції від трьох учасників: ТОВ «Делойт і Туш», ТОВ «Ернст енд Янг», ТОВ «Бейкер Тіллі Україна».

  Оцінювачу необхідно буде оцінити 1,5 млн. основних засобів вартістю близько 84 млрд. грн., 630 од. об’єктів незавершених капітальних інвестицій на суму близько 6,5 млрд. грн., а також близько 9,5 тис. земельних ділянок, загальною площею 48 тис. га. У тому числі підлягають оцінці майно залізниць на території проведення АТО, а також АРК Крим.

  Серед вимог до учасників конкурсу - це наявність документів, які свідчать про наявність освіти оцінювачів. Також необхідно мати досвід у проведенні оцінки не менше 20 тис. об’єктів (основних засобів) в межах одного проекту (договору) у відповідності до міжнародних стандартів фінансової звітності, бути членом мережі міжнародних оцінювальних організацій та мати досвід з надання консультаційних послуг підприємств залізничного транспорту в інших країнах світу тощо.

  Переможця конкурсу для проведення незалежної оцінки майна, в тому числі майнових прав, що вносяться до статутного капіталу ПАТ «Українська залізниця», буде відібрано після вивчення конкурсних пропозицій для укладення з ним договору про зазначені послуги. Про це буде повідомлено додатково.

  Незалежну оцінку майна, у тому числі майнових прав, має буде проведено не пізніше жовтня п.р., а до кінця серпня планується завершити інвентаризацію майна підприємств та господарських товариств залізничної галузі.

  Зведений акт оцінки майнового комплексу акціонерного товариства, після рецензії Фондом держмайна, буде представлено на затвердження Уряду України.

  Формування майнового комплексу має бути завершено до 1 січня 2015 року. Відбуватиметься поступовий перехід від територіально-функціональної структури управління до вертикально інтегрованої.

  ДОВІДКОВО:

  Робота щодо оцінки майна та майнових прав проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 р. № 200 «Про утворення публічного акціонерного товариства «Українська залізниця». Постановою визначені джерела формування статутного капіталу, затверджено перелік підприємств залізничного транспорту, на базі яких утворюється товариство, визначено заходи з інвентаризації активів, їх незалежної оцінки та формування статутного капіталу товариства.

  Прес-центр Укрзалізниці
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05