РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 30 (8 серпня 2014) 

 • Вибір зробила вірний

  «На роботу йду, як на свято», - мило посміхається Ірина Михайлівна Ладутько.

  Погодьтесь, мало хто з нас може застосовувати ці слова відносно себе. Ось чому мені було дуже приємно почути їх від цієї симпатичної жіночки.

  - Багато на світі різних професій, і кожна з них важлива. Ніколи не мріяла про бухгалтерську роботу, бо вважала, що справа з цифрами нецікава, занадто «суха». Але йшли роки, мінялися смаки, світогляд. Після успішного закінчення школи вступила до Самарського інституту інженерів залізничного транспорту. Навчатися в освітньому закладі такого профілю було складно, але з кожним роком переконувалася, що вибір зробила правильний: професія бухгалтера подобалася все більше, на справі я бачила її важливість, привабливість і необхідність.

  Вже 20 років працює Ірина Ладутько в дистанції колії. Робота у неї важлива і копітка, тому і старається, щоб все було правильно і точно, адже несе відповідальність за кожну цифру, кожен звітний документ. А обсяг роботи бухгалтера досить солідний: це і капітальні роботи, і розрахунки за основними засобами, різні послуги, податкова звітність.

  Та праця Ірини Михайлівни пов’язана не лише з цифрами, бухгалтерськими звітами: їй доводиться ще й постійно спілкуватися з людьми, бо, знаючи її добрий, співчутливий характер, впевнені, що обов’язково зустрінуть розуміння, добре слово й пораду. За щирість, чесність, справедливість, прагнення будь-що прийти на допомогу її не просто шанують, а щиро люблять співробітники Коростенської дистанції колії. А ще за професіоналізм, бо свою роботу Ірина Михайлівна любить і досконало знає.

  Разом з дружиною працює і чоловік Валентин Валентинович Ладутько, наладчик дефектоскопічних візків. Син Денис успішно навчається в інституті. Все, як у людей: дружна сім’я, турботливий чоловік, розумний син, улюблена робота.

  - Бухгалтерія - це моє покликання, я закохана в свою справу, - зазначає співрозмовниця. - Нині для роботи є все: комп’ютери, сучасні технічні засоби, але головне - дружний, потужний колектив.

  А я дивлюсь на Ірину Михайлівну і думаю, що їй дуже добре працювати, коли розуміють керівники, підтримує та поважає колектив і допомагає сім’я.

  Віолетта ЧУМЕЛЬ, Фото з сімейного архіву Ірини ЛАДУТЬКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05