РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 30 (8 серпня 2014) 

 • Є потреба резервного джерела

  На посту електричної централізації (ЕЦ) станції Попільня розпочалися пусконалагоджувальні роботи зі встановлення резервного джерела електропостачання.

  - Сьогодні на цій станції є два основних джерела постачання електроенергії, - говорить головний інженер Фастівської дистанції сигналізації та зв’язку Віталій БАТУЛА. - Вони повністю забезпечують електроенергією всіх споживачів. Однак потреба резервного джерела електропостачання залишається. Таким став дизель-генераторний агрегат ДГА-24м (далі - ДГА).


  Перевірку справності роботи електричних з’єднань ДГА проводить слюсар-дизеліст
  автотранспортного цеху Михайло КОВТУНЕНКО.

  Подібні агрегати вже багато років використовуються на залізниці. Вони надійні в експлуатації. Та й коштують відносно небагато. Працюють як у автономному, так і у ручному режимах. Встановлення та монтаж обладнання фастівські зв’язківці проводять своїми силами. Так і дешевше, та й рівень кваліфікації своїх фахівців дозволяє проводити ці роботи без залучення спеціалістів інших організацій. Щоправда, у підготовці приміщення та встановленні фундаменту під обладнання ДГА зв’язківцям допомогли будівельники Козятинського будівельно-монтажного експлуатаційного управління №2. Для виконання робіт тут створено окрему бригаду. Загальне керівництво покладено на начальника дільниці СЦБ Володимира Дем’яненка. Старший електромеханік групи надійності Юрій Юрчинський проводить розробку технічної документації. А група електромеханіків, яку очолює електромеханік СЦБ Микола Обущак, здійснює безпосередньо монтажні роботи.

  Слід зазначити, що цей дизель-генератор вже побував у експлуатації на одній із малодієвих дільниць залізниці. Однак він й досі у доброму стані, має справне обладнання.

  - Сподіваємося, що після всіх пусконалагоджувальних робіт він прослужить нам не один десяток років, - говорить Віталій Батула. - Наша станція розташована на основному напрямку руху поїздів, і такий резервний агрегат допоможе нам мати більш надійне забезпечення електроенергією.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05