РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 30 (8 серпня 2014) 

 • Пошкодження залізничної інфраструктури - загроза українській економіці

  Пошкоджена інфраструктура залізниці в результаті бойових дій на Сході України, крім фінансових втрат, несе загрозу зупинки потужних підприємств, таких як «Азовсталь», «Єнакієвський металургійний завод», «Алчевський металургійний комбінат», Донецький металургійний завод, Донецький металопрокатний завод, Авдіївський коксохімічний завод, Концерн «Стірол», «Северодонецьке об’єднання «Азот», які відрізані від постачання сировини з інших областей. Про це в ході брифінгу в Кризовому медіа-центрі повідомив начальник управління аналітики управління перевезень Укрзалізниці Микола ТОПЧІЄВ.

  «У зв’язку з руйнуванням об’єктів інфраструктури на сьогодні відсутній рух на основних напрямках Донецької залізниці: Чаплине - Ясинувата, Красноармійськ - Горлівка, Костянтинівка - Дебальцеве. Там розташовано головні підприємства з великими обсягами переробки вантажів та їх перевезень. Вони також відрізані від постачання коксу та вугілля з північних регіонів Донбасу. Усе це в комплексі загрожує значним падінням внутрішнього валового продукту держави», - наголосив Микола Топчієв.

  Зокрема, він зазначив, що через пошкодження інфраструктури та зменшення обсягів перевезень за 7 місяців цього року Донецька залізниця отримала на 15,4% менше доходів від перевезень, у порівнянні з минулим роком, - 1,6 млрд. грн.

  «У зв’язку з тим, що закрито прикордонні переходи, вантажопотоки переорієнтовано через Південну залізницю, що збільшило відстань перевезень у середньому на 500 км. Практично паралізовано роботу залізничних вузлів Дебальцеве та Микитівка. При цьому станція Дебальцеве залишається замінованою», - повідомив Микола Топчієв.

  Загалом частка Донецької та Луганської областей у формуванні перевезень у внутрішньому сполученні складає майже 45%, в експорті - 28%.

  За час проведення бойових дій на Сході України у травні-липні Донецька залізниця перевезла на 13,1% менше вантажів порівняно з відповідним періодом минулого року - 47,4 млн. тонн.

  «У зв’язку з падінням обсягів перевезень на усіх залізницях України тільки за шість місяців цього року недоотримано майже 1 млрд. грн. Якщо ситуація в країні не стабілізується, то до кінця року галузь втратить орієнтовно 3 млрд. грн.», - підкреслив Микола Топчієв.

  ДОВІДКОВО:

  У І півріччі 2014 р. обсяги перевезень вантажів на залізничному транспорті порівняно з відповідним періодом минулого року, зменшилися на 2,6 млн. тонн або на 1,2%.

  За повідомленням прес-служби Укрзалізниці
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05