РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 30 (8 серпня 2014) 

 • Працюють швидко, бо всі фахівці – професіонали

  Напередодні Дня будівельника кореспонденти «Рабочего слова» поцікавились, на яких об’єктах виконують сьогодні завдання будівельники столичної магістралі. Як дізналися, найближчою точкою, де задіяні залізничні будівельники, є ст. Біличі. Туди й вирішили завітати.


  Виконроб Анатолій СТАХОВСЬКИЙ та столяр Анатолій МЕДИНА обговорюють обсяги робіт.

  Маршрут до Біличів проходить повз Святошин. Тому, звичайно, було цікаво, як просуваються справи на будівництві нової берегової платформи цієї станції («Рабочее слово» №22 14 - 20 червня п.р. «Платформа, яка має перспективу».) Як і запевняв тоді виконроб Київського будівельно-монтажного експлуатаційного управління Сергій ДАВИДЮК, все виконується у визначені терміни. Побачене приємно вразило: платформа вже майже готова, залишилося облаштувати сходи на неї.


  Розвантаження будівельних конструкцій.

  Сім хвилин електричкою і ми на - ст. Біличі. Перший, кого тут зустріли, була старший квитковий касир Ірина ПАСЕЧНИК. Вона коротко розповіла, що на станції виконується реконструкція пасажирської платформи. Станція змінює власне обличчя на краще. За більш детальною інформацією запропонувала звернутися безпосередньо до будівельників.

  І ось ми на будівельному майданчику. Тут чекала приємна несподіванка - виконробом виявився давній знайомий Анатолій СТАХОВСЬКИЙ із Коростенського будівельно-монтажного експлуатаційного управління. Закінчивши з нагальними питаннями, він із задоволенням відповів на всі запитання. З’ясовується, що тут і раніше була висока острівна платформа, але вона вже відпрацювала свій строк. Тому її довелось демонтувати. Для прийому пасажирів поруч збудовано тимчасову низьку платформу. А на місці старої споруджується нова. Довжиною вона буде на 30 метрів більше - 230,6 м, обладнання навісами, лавками, освітленням та турнікетами.

  На день нашого приїзду тут з передбачених проектом 88 опор фундаменту вже було встановлено 57.

  - Будуємо швидко. Навіть завод залізобетонних конструкцій не встигає виробляти матеріали, - з посмішкою розповідає Анатолій Андрійович.

  А чому працюють так швидко, здогадатися не важко, адже на цьому об’єкті - досвідчені фахівці: мулярі Петро СОЛОПАН та Андрій МІНЕНКО, плиточники-лицювальники Василь СТРЕЛЬЦОВ і Олександр ОШКІР, столяр Анатолій МЕДИНА, маляр Роман МОЖАРОВСЬКИЙ та машиніст екскаватора Володимир ФЕДОРЕНКО.

  - Людей небагато, але всі - професіонали, - закінчує знайомство з колективом А. Стаховський.

  Наприкінці нашої зустрічі цікавлюсь у робітників, чи влаштовують їх побутові умови? Відповідають, що цілком задовільно: безпосередньо на станції - на посту електричної централізації - будівельникам виділили кімнату, обладнану холодильником та мікрохвильовою пічкою. Тут можна пообідати. А взагалі мешкають на ст. Тетерів, там у будівельників є власний гуртожиток.

  Коли прощалися, хлопці пообіцяли по закінченню роботи запросити ознайомитись з результатами їхньої праці.

  Сергій ГУК, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05