РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 29 (1 серпня 2014) 

 • Негода не стала на заваді

  Серед футбольних вболівальників добре відомий вислів про те, що матч відбудеться за будь-якої погоди. Якщо ж його (цей вислів) дещо перефразувати, то на нього можуть претендувати й представники деяких інших видів спорту - зокрема спортивного вилову риби. Саме це й довели нещодавно спортсмени-рибалки Козятинської дирекції залізничних перевезень, які взяли участь у відкритій особистій першості Козятинського залізничного вузла з вилову риби на поплавочну вудку. Цьому цікавому спортивному святу не стали на заваді а ні гроза, а ні багатогодинна злива, що пройшли регіоном саме напередодні та під час змагань. Участь в яких попри негоду взяли більше сотні рибалок.


  «Буде смачна юшка».


  Фото на згадку.


  «Ловися, рибко, велика та мала».

  - Звичайно, погода внесла значні корективи у проведення цього захоплюючого заходу для шанувальників спортивного вилову риби, - говорить один з організаторів змагань - заступник голови теркому профспілок Козятинської дирекції залізничних перевезень Дмитро ЖИВЧИК. - Ми вже не вперше проводимо подібні змагання і взимку, і влітку. Вони досить популярні серед наших спілчан. Тож планувалася участь декількох сотень рибалок. Кількість охочих не обмежувалася. Приїхати збиралися цілими сім’ями. Ми навіть передбачили призи для рибалок-діток, якщо вони братимуть участь у змаганнях. Підготували цікаву культурну програму, організували польову кухню, де готувалися наваристі юшка та каша, забезпечили транспортом. Та дощ завадив багатьом взяти участь у святі. Хоча найвідданіших шанувальників ніщо не злякало.

  Як і планувалося, змагання розпочалися о шостій ранку. Звісно, негода внесла корективи в офіційну церемонію відкриття. Та й риба клювала неохоче. Однак після дев’ятої дещо випогодилося і справи пішли веселіше. До учасників змагань приєдналися й мешканці села, поблизу якого знаходиться водоймище, які також ставали повноправними учасниками.

  - Справа в тім, що до нас звернулися голова місцевої сільської ради та господар-орендар водоймища, де відбувалися змагання, з проханням дозволити їхнім односельцям позмагатися разом із залізничниками за звання кращого рибалки, - пояснив Дмитро Живчик. - Наша першість була відкритою, то ж ніхто з учасників не заперечував проти їхньої участі. Та й місця вистачало всім. Головне, що свято від цього лише виграло. Залізничники тепер вже боролися не лише за звання кращого рибалки серед колег, а й не бажали поступитися у майстерності вилову риби перед місцевими мешканцями, що й підтвердилося вже по завершенні змагань та підбитті підсумків.


  «Наш «улов» - найкращий!»


  «Ловися, Польова кухня. Апетит відмінний, велика та мала».

  Кращим рибалкою став представник Козятинської дистанції сигналізації та зв’язку електромеханік Руслан ШЕВЧУК, що виловив понад 11 кілограм риби. А от другого та третього призерів розділили якісь декілька десятків грамів улову. У бригадира колії Козятинської дистанції Олександра ШАВЛЮКА цей показник був дещо більшим, тож він і став другим. А бригадир пункту комерційного огляду вагонів ст. Козятин Ігор НІЖИНСЬКИЙ залишився третім. Дипломи та призи отримали й чимало інших учасників змагань. Не забули організатори і за юних рибалок - майбутню зміну. Свої жартівливі призи отримали й ті, хто того дня так нічого і не зловив, хто запізнився на початок змагань, хто замість риби виловив рака… А по завершенні свята всі його учасники мали можливість смакувати смачною юшкою та кашею, які приготував для них на польовій кухні головний диспетчер дирекції Василь СОЛОП, якому на період змагань доручили відповідальну посаду кухаря.

  Ці змагання спортивного вилову риби відбулися у рамках заходів Козятинського теркому профспілок, присвячених Дню профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото Дмитра ЖИВЧИКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05