РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 29 (1 серпня 2014) 

 • Надійність з'єднання гарантовано

  Немає такого чоловіка, який би не брав до рук паяльника. Та коли і знайдеться, то й він скаже, що провідники можна з’єднувати. Яким способом? Здогадається, що скручуванням. Один із варіантів, та краще вже паянням. Не так вже й складно нагріти паяльник, торкнутися ним флюсу, набрати припою і перенести на метал. «Але, - мовить Віктор Табачок, - повірте, не всім відразу вдається виконати паяння вдало».


  Кабельник-спаювальник Бахмацької дистанції сигналізації і зв’язку Віктор ТАБАЧОК.

  А коли це сотні провідків? А коли від надійності з’єднання залежить, наприклад, безпека руху? Тоді без спеціаліста зі професійним обладнанням не обійтися. Віктор Табачок якраз і є таким фахівцем. Його фах називається «кабельник-спаювальник». А працює він у Бахмацькій дистанції сигналізації та зв’язку. До речі, у дистанції два спаювальники - Віктор Табачок й Анатолій Луговик.

  Нічого вічного немає. Метал і той стомлюється. Кабелі ще й рвуться. Так і чуєш: «Порвали кабель», «Обрив на лінії», «Пропав сигнал»… Електромеханіки з монтерами виїдуть і знайдуть місце обриву, з’єднають. Але тимчасово. Щоб міцно й надійно, потрібен спаювальник. Тож без роботи Віктор Табачок й Анатолій Луговик не сидять.

  Розпитую Віктора Миколайовича, які ж вимоги до цієї операції.

  - Потрібна акуратність, - говорить він. - Зашкодити може крапля вологи. Щоб руки були чистими. Працювати без поспіху, вдумливо. Щоб потім не переробляти.

  А спаювальником Віктор Табачок став випадково. Батьки - хлібороби в одному із сіл Бахмацького району. Коли прийшов з армії, трапилася вакансія в Укртелекомі. Закінчив курси в Чернігові - і з тих пір має справу з кабелями. Вони різні, тож і підхід різний. До речі, умови роботи при спаюванні вважаються шкідливими - і спаювальники одержують відповідну доплату.

  Про проблеми спаювальників Віктор Миколайович сказав: «Як у всіх на залізниці, так і в нас». Тобто працюємо, але трапляється, що бракує матеріалів. Щодо обладнання, то спаювальники дистанції перейшли на нове - подібне використовується в Укртелекомі.

  Чи не шкодує, що обрав цю спеціальність? Ніскілечки. Робота Вікторові Табачку подобається.

  Микола ПАЦАК, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05