РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 29 (1 серпня 2014) 

 • Є досвід й авторитет

  Дорпрофсожем Південно-Західної залізниці організовано конкурс на кращий цеховий комітет та кращу профгрупу. Цеховий комітет експлуатації локомотивного депо Конотоп, який очолює Юрій МІЛЬКО (на фото), також вирішив взяти участь та позмагатися з кращими.

  На обліку в цеховій профспілковій організації знаходиться 335 членів профспілки, цехком складається з 8 профгруп. І очолюють профгрупи активні, комунікабельні, кваліфіковані спеціалісти. З таким активом можна зробити багато добрих справ.

  Головою цехкому Юрій Миколайович обирається не перший рік. Вже є досвід громадської роботи, є авторитет і багато зроблених для людей добрих справ. Основна робота дуже відповідальна. Щоб досягти такого високого рівня, треба багато знати, добре працювати і бути дуже відповідальним. Юрій Мілько зараз працює старшим машиністом-інструктором локомотивних бригад. Має вищу освіту, обраний членом профкому, очолює комісію з праці та заробітної плати. У 2010 р. нагороджений медаллю до 140-річчя Південно-Західної залізниці, у 2013 р. - знаком «Відмінник локомотивного господарства». Бере активну участь у житті профспілкової організації. Сумлінно відноситься до своїх обов’язків. Вимогливий до себе і до підлеглих, користується повагою серед товаришів по роботі. Але це не все. Він, як голова цехкому, повинен на належному рівні організувати роботу цехового комітету. Багато часу треба витратити і на роботу в профкомі, а також на вирішення питань роботи в комісії. І завжди на першому плані постають питання захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів локомотивних бригад.

  Під особистим контролем Юрія Миколайовича - питання умов праці та відпочинку працівників, у тому числі і жінок, які працюють у відділі розшифрування швидкостемірних стрічок. При змінах у графіку руху поїздів головою цехкому проводяться збори локомотивних бригад для погодження робочого часу та плечей обслуговування, розглядаються інші наболілі питання.

  Юрій Миколайович є одним з найактивніших ініціаторів та організаторів урочистих заходів з нагоди посвячення у машиністи, а також проведення різноманітних культурно-масових та спортивних заходів.

  Головне його кредо - це робота. Робота для людей.

  Віктор ПУШКО, голова профкому локомотивного депо Конотоп
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05