РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 29 (1 серпня 2014) 

 • Працюють з ентузіазмом

  Соціальний захист трудівників, турбота про поліпшення умов праці, відпочинку, оздоровлення та інше вимагає від профспілкових лідерів насамперед активності, небайдужості, наполегливості. Саме такими рисами володіє голова профспілкової організації Житомирської дистанції сигналізації та зв’язку Леонід ЛІПСЬКИЙ, вважають його колеги.


  Леонід ЛІПСЬКИЙ з профспілковими активістами.

  Він має чималий досвід роботи в дистанції: починав трудовий шлях від електромонтера СЦБ, а нині - начальник технічного відділу. Завдяки авторитету, здобутому в колективі, його обрали в травні 2011 р. профспілковим лідером. Взаємодіючи з керівництвом підрозділу, вирішують спільно чимало соціальних проблем залізничників, а також дбають про поліпшення умов праці. Отож запитала в Леоніда Ліпського, що останнім часом було зроблено в дистанції для того, аби люди почували себе комфортніше на робочих місцях? Голова профспілки розповів, що зроблено чимало в плані ремонтних робіт, зокрема, відремонтовано пост ЕЦ по ст. Новоград-Волинський, будівлю цеху контрольно-вимірювальних пристроїв СЦБ у Новограді-Волинському, Житомирі, будинок зв’язку по ст. Житомир. Зараз іде робота із впровадження індивідуального опалення в будинку зв’язку, в приміщенні, де розташовано ремонтно-технологічну дільницю.

  А колеги Леоніда Ліпського розповіли і про те, що в колективі Житомирської дистанції сигналізації та зв’язку активізувалося культурне і спортивне життя. Голова профспілки докладає значних зусиль, щоб працівники мали можливість займатися спортом і досягати перемог. Виступали спортсмени дистанції у складі команди Коростенської дирекції залізничних перевезень на нещодавній Спартакіаді Південно-Західної залізниці в Києві, де команда зайняла друге місце з міні-футболу. Як окрема команда футболістів, залізничники також беруть участь в різних змаганнях.

  Варто сказати і про справи, ініційовані профспілкою, які сприяють згуртованості колективу. Організовані екскурсії мальовничими місцями Полісся, в Почаївську Лавру, Вінницю та інші міста, відвідування Житомирського драмтеатру і ще чимало інших заходів до душі зв’язківцям, тож вони залюбки беруть в них участь.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05