РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 29 (1 серпня 2014) 

 • Відновлення. Заміна. Сподівання

  Неодноразово доводилось переконуватися, що залізниця за своєю структурою нагадує військову організацію. Це підтверджують й останні події на Сході країни, де залізничники йдуть слід у слід за саперами. Навіть під час воєнних дій виходять, ризикуючи своїм життям, ремонтувати об’єкти інфраструктури.

  … Місто Слов’янськ - мала батьківщина народного артиста Леоніда Бикова. Пам’ятаєте відому цитату з кінострічки «В бой идут одни старики»: «… а когда закончится война, вернемся мы сюда, пройдем по этим местам…». Знам’янське, Краматорськ, Красний Лиман - міста звільнені від терористів. Сюди повертається нормальне життя. І залізничники одними із перших приходять на допомогу (див. г. «Рабочее слово» №27 «Вінницькі енергетики відновлюють Донецьку залізницю).

  Як повідомив на прес-конференції на тему відновлювальних робіт на об’єктах залізничної інфраструктури у східних регіонах в зоні АТО заступник генерального директора Укрзалізниці Віталій ЖУРАКІВСЬКИЙ, на сьогодні відновлено 43 об’єкти колійного господарства із 56 пошкоджених, відбудовано 6 із 13 зруйнованих штучних споруд.

  За словами Віталія Жураківського, усі заходи з відновлення пошкоджених об’єктів залізничної інфраструктури здійснюються за кошти залізниць, переважно Донецької. «Ми перенаправляємо кошти на відновлення інфраструктури з інших об’єктів. Жодної копійки з державного бюджету на відновлювальні роботи витрачено не було», - підкреслив Віталій ЖУРАКІВСЬКИЙ.

  Він також поінформував, що у стислі терміни залізничники відновлюють пристрої електропостачання. «Із майже 30 км контактної мережі, виведених із ладу, енергетики частково відбудували 10 км мережі, відновили 3,2 км повітряних ліній. На ці роботи та заміну іншого обладнання витрачено 13,7 млн. грн.», - повідомив заступник генерального директора Укрзалізниці.

  Нині не сидять без роботи і зв’язківці. За дорученням генерального директора Укрзалізниці Бориса ОСТАПЮКА вони облаштовують інфраструктуру зв’язку в зоні АТО донецького регіону: у містах Слов’янськ, Краматорськ та Красний Лиман, а також місті Родакове поблизу Луганська. Безкоштовний Wi-Fi вже доступний на вокзалі у Слов’янську. На черзі - забезпечення безпровідним інтернет-зв’язком на вокзалах у Луганську та Краматорську.

  На ст. Слов’янськ відновлено роботу телеграфу, замінено пошкоджені стрілочні електроприводи. Відновлено роботу пристроїв переїзної автоматики та сигналізації переїзду 1345 км перегону Слов’янськ - Шпичкине. Встановлено нові автошлагбауми, релейні шафи, систему управління переїздом.

  «Завдяки проведеним відновлювальним роботам на цій дільниці Укрзалізниця змогла з 22 липня забезпечити курсування поїзда Інтерсіті+ №712/711 за маршрутом Київ - Дружківка - Київ та повернути мешканцям донецького регіону швидкісне залізничне сполучення зі столицею. Вже майже 140 пасажирів з Києва відправилися цим поїздом, а зворотно - 150. Ми сподіваємося, що попит зростатиме», - додав Віталій Жураківський.

  Крім того, залізничники вже завершили ремонт виробничих цехів локомотивного депо Красний Лиман, відновили станцію Слов’янськ, розпочали відновлення зруйнованої лікарні на станції Красний Лиман.

  Влас. інф.
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05