РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 25 (25 липня 2008) 

 • Охорона праці: Чому здаємо позиції?

  На Південно-Західній закінчила роботу комісія Укрзалізниці, яка перевіряла стан охорони праці. Підсумкам її роботи було присвячено селекторну нараду, яку провів перший заступник начальника залізниці - головний інженер Володимир ТЯГУЛЬСЬКИЙ.

  Розпочинаючи нараду, він наголосив, що рівень виробничого та невиробничого травматизму в підрозділах галузевого об`єднання викликає велике занепокоєння у керівництва як магістралі, так і Укрзалізниці.

  За перше півріччя поточного року в нашому господарстві сталося 24 випадки виробничого травматизму, з яких 4 - зі смертельними наслідками.

  – Скоріш за все, тенденція останніх років зі скорочення рівня виробничого травматизму розхолодила декого з керівників. Вони послабили контроль за профілактичною роботою, – підкреслив Володимир Григорович.

  Як приклад він привів вагонне господарство. Так, за 2006 р. у службі не було допущено жодного випадку травматизму, і вона посіла перше місце в Укрзалізниці. Але в 2008 р. вже травмовано двох оглядачів вагонів у депо Жмеринка.

  Найбільш критичний стан з травмування працівників - у службі колії. Загальна кількість травмованих колійників - сім осіб, з них двоє - смертельно. На колійне господарство припала найбільша кількість зауважень. Це підтвердили і результати роботи комісії Укрзалізниці.

  Підсумовуючи результати селекторної наради, Володимир Тягульський закликав усіх причетних обличчям повернутися до створення безпечних умов праці і пообіцяв, що кожний випадок травмування людей на виробництві матиме відображення в трудовій біографії керівників.

  Григорій СЕРГЕЄВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05