РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 28 (25 липня 2014) 

 • Ставка - на гострий зір

  Оглядач-ремонтник вагонів пункту технічного обслуговування ст. Могилів-Подільський Жмеринського вагонного експлуатаційного депо Володимир ВОЙТОВ випускник Жмеринського училища залізничного транспорту. І схоже на те, що у ПТО Могилів-Подільський не помилилися, коли прийняли цього юнака на роботу.


  Оглядач-ремонтник вагонів Володимир ВОЙТОВ.

  Старанність та працьовитість дозволили молодому фахівцю досить швидко увійти в курс справ. У травні він взяв участь у конкурсі на звання кращого оглядача-ремонтника вагонів свого депо, де посів третє місце і виборов право на участь у подібному конкурсі в масштабах Південно-Західної залізниці, де увійшов до десятки кращих.

  - Участь у таких конкурсах стала для мене доброю школою, - говорить Володимир. - Я там багато чому навчився, набув певного досвіду. І хоча не посів високих місць, та все у мене ще попереду.

  Як відомо, пункт технічного огляду вагонів є прикордонним на шляху вантажного рухомого складу до Республіки Молдова та у зворотному напрямку. Тому до кожного вузла - найбільша увага. Володимир вважає, що з досвідом до нього обов’язково прийде майстерність.

  У допомозі Володимиру стануть його терпіння, працьовитість і завзятість, переконаний начальник ПТО ст. Могилів-Подільський Володимир ГОРКУН.

  В. Войтов вважає, що вагон - найцікавіший транспортний засіб. І в ньому немає дріб’язків. Кожна деталь важлива. Варто не помітити мікроскопічну несправність - вона неодмінно потягне за собою більш серйозні дефекти. Уважність і ще раз уважність - це основний принцип роботи Володимира Войтова. Ставка - на гострий зір.

  Працювати доводиться в будь-яку погоду - спеку, зливу, мороз, заметіль, але це жодним чином не впливає на результат.

  - Коли працюєш, ні на що не звертаєш уваги, - говорить Володимир. - Потрібно зосередитися. Та й справа в мене дуже цікава. До того ж, такий дружний, згуртований колектив, як у нас, ще пошукати! Підтримка колег - найголовніше.

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05