РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 28 (25 липня 2014) 

 • На шляху до реформування

  Днями на Південно-Західній залізниці відбулося засідання Медичної ради медичної служби столичної магістралі. Це традиційний захід, на якому обговорюються нагальні питання професійного життя галузі, проблемні питання роботи медичних закладів, а також шляхи щодо можливості їхнього вирішення. Характерною рисою цього зібрання було й те, що участь у ньому брали досвідчені спеціалісти та керівники залізниці.


  Начальник медичної служби Південно-Західної залізниці Євген ШАЛКОВСЬКИЙ (праворуч)
  та його заступник Юрій ЛАДУБА під час роботи конференції.

  На початку перед його учасниками виступив начальник адміністративної служби - помічник начальника залізниці Олексій КОНОВАЛ. Він, зокрема, зачитав привітання від генерального директора Укрзалізниці та начальника Південно-Західної залізниці з нагоди Дня медичного працівника та вручив нагороди кращим працівникам. Було наголошено, що медичні заклади залізниці завжди працюють для потреб залізничників. І завжди отримують підтримку з боку керівництва, і навіть у цей складний період реформування галузі медики завжди демонструють високий професіоналізм.

  Потім доповідь заступника начальника медичної служби Юрія Ладуби, з якої і розпочалась основна робота медичної ради, була спрямована на поглиблений аналіз основних показників діяльності медичних закладів за І півріччя 2014 р. Було піднято досить актуальні питання роботи ліжкового фонду медичних закладів. Доповідач наголосив на недоліках у роботі окремих медичних закладів. Окрему увагу під час доповіді було приділено збільшенню росту показників захворюваності з тимчасової втрати працездатності (твп) у відділових лікарнях ст. Жмеринка, Коростень, Гречани, лінійних лікарнях ст. Щорс, Хутір Михайлівський.

  Юрій Ладуба вніс пропозиції щодо проведення заходів зі зниження основних показників з ТВП. Окреслив основні напрямки амбулаторно-поліклінічної роботи, онконастороженості, роботи стаціонару, зазначив переваги страхової медицини.

  На зустрічі були заслухані доповіді Валентини Лизогуб, старшого інспектора лікувально-профілактичного відділу медичної служби, яка, зокрема, поінформувала присутніх про стан розробки і впровадження локальних протоколів надання медичної допомоги і підкреслила, що потрібно завершити цю роботу в найкоротший термін.

  Старший інспектор лікувально-профілактичного відділу медичної служби Лариса КлІмова, аналізуючи стан лікувально-експертних комісій у медичних закладах, звернула увагу на належний контроль з боку організаторів охорони здоров’я щодо якісного проведення попередніх та періодичних медичних оглядів, виконання алгоритмів обстежень, відповідний документальний супровід комісійних заключень та доукомплектування комісій необхідним медичним обладнанням та реактивами.

  У своїх виступах головні лікарі відділових лікарень розповіли про стан справ лікарень та висвітлили недоліки в амбулаторно-поліклінічній роботі та фінансово-господарській діяльності медичних закладів, поінформували про заплановані й проведені заходи щодо усунення встановлених недоліків.

  Підводячи риску під цим організаційним заходом, до присутніх звернувся з промовою начальник медичної служби Євген ШАЛКОВСЬКИЙ. Він повідомив, що відповідно до розпорядчих документів Кабінету Міністрів України, Укрзалізниці проводяться заходи щодо реорганізації залізничної галузі. Планується створення ПАТ «Українська залізниця» з 01.01.2015 р., до складу якого ввійдуть тільки три медичні заклади залізниці: ДКЛ №1 ст. Київ, ДКЛ №2 ст. Київ та ВЛ №1 ст. Дарниця. Про майбутні зміни в підпорядкованості інших медичних закладів буде повідомлено додатково. Також наголосив на ряді недоліків у роботі медичних закладів, проаналізувавши фінансовий стан та на недостатню підготовку до атестації лікарів і молодших спеціалістів з медичною освітою.

  Після всіх виступів затвердили рішення Медичної ради медичної служби Південно-Західної залізниці щодо подальшої роботи медичних закладів залізниці на ІІ півріччя 2014 р. Загалом всі керівники висловили впевненість, що робота щодо покращення медичної допомоги є пріоритетним напрямком діяльності усіх закладів. Крім того, пропозиції, висловлені учасниками засідання, будуть ретельно розглянуті і в разі необхідності втілені в життя.

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05