РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 28 (25 липня 2014) 

 • Навантаження - без порушень. Транспортування - без проблем

  За показниками перевезення лісових вантажів Південно-Західна залізниця утримує лідируючі позиції. Вагома частина цього виду вантажів відправляється з Коростенської дирекції. І тут спостерігається динаміка зростання. По дирекції за шість місяців з початку року відправлено 10 тисяч 305 вагонів із лісоматеріалами, торік за цей же період - 8 тисяч 922 вагони. Така статистика, звісно, додає позитиву залізничникам. І водночас стимулює їх до того, аби удосконалювати співпрацю з вантажовідправниками, які виявили бажання транспортувати продукцію залізницею.


  Навантажувальні роботи під час семінару-наради.

  Також доводиться постійно працювати над тим, аби запобігти випадкам порушень технічних умов навантаження, адже це передусім загроза безпеці руху. І без зауважень до станцій дирекції, де відправляються лісові вантажі, не обходиться. Щоб звернути на них увагу, а також ще раз нагадати про усі вимоги, які ставляться до навантаження лісоматеріалів, і було проведено нещодавно семінар-нараду з начальниками станцій Коростенської дирекції на станції Ірша.

  Цей захід проходив у формі виїзного навчання і відбувався на території навантажувального майданчика Радомишльського держлісгоспу. Участь у семінарі-нараді взяли начальник галузевої служби комерційної роботи та маркетингу Геннадій МАЙДАНИК, начальник галузевої служби перевезень Віталій ТАРГОНСЬКИЙ, начальник Коростенської дирекції залізничних перевезень Володимир МИШИН, голова Коростенського теркому Олександр ЛОЗКО, начальник відділу перевезень дирекції Дмитро ШЕМЕНДЮК, начальник комерційного відділу Леонід Гронський, фахівці відділу, начальники станцій дирекції.

  На початку семінару-наради начальник комерційного відділу Леонід Гронський у своєму виступі розповів про стан справ з відправленнями лісових вантажів. За його словами, в середньому за місяць відправляється 1720 вагонів з лісоматеріалами. Співпрацюють залізничники з 50 відправниками цього вантажу, 22 з яких - державні підприємства. Навантаження проходить на 18 станціях, причому, найбільше лісу відправляють з Новограда-Волинського, Малина, Велідників, Білокоровичів, Ірші. Щодо виявлення на шляху прямування вагонів із порушеннями технічних умов навантаження та кріплення лісових вантажів, то такі випадки з початку нинішнього року були. Усі ці порушення детально аналізувалися на семінарі-нараді, і наголошувалося на тому, яким чином їх уникнути. А для цього насамперед не зайве начальникам станцій і відповідальним за навантаження працівникам ще і ще раз «освіжати» свої знання правил навантаження. Саме на змісті цих правил, їхньому дотриманні в ході роботи і була зосереджена увага на семінарі-нараді.

  Було й практичне навчання. На майданчику Радомишльського держлісгоспу в цей час проводилося навантаження лісових матеріалів. Тож начальник служби Геннадій Майданик звернувся до начальників станцій, аби вони разом проаналізували, чи мають місце порушення. Це не був екзамен, але багатьох така форма навчань стимулювала до того, аби відточити в цьому плані свої знання.

  Геннадій Володимирович, виступаючи перед учасниками семінару-наради, зупинився на актуальних питаннях, які виникають під час співпраці з відправниками лісу, зокрема щодо оформлення перевізних документів, визначення маси вантажу. На жаль, в більшості відправлених вагонів, як свідчить проведений аналіз, фактична вага більша вказаної у перевізних документах. На даний момент, як сказав Геннадій Майданик, розробляються нові правила перевезень, і поставлене на розгляд питання щодо визначення маси лісових вантажів на сертифікованих вагах, а не умовно. Це дасть можливість уникнути даного недоліку і втрат тарифних платежів.

  Під час семінару-наради начальники станцій мали можливість ставити питання керівникам з приводу вирішення проблемних питань. Загалом же усі вони визнали, що цей захід для них був корисним, і, сподіваємося, сприятиме тому, що при навантаженні лісових вантажів не допускатиметься порушень, а отже - не буде проблем на шляху слідування вагонів.

  Оксана КЛИМЧУК, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05