РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 27 (18 липня 2014) 

 • Відмінник локомотивного господарства Володимир БІЛАШ: «ЗАЛІЗНИЦЯ - БАРОМЕТР ЦИВІЛІЗОВАНОГО СУСПІЛЬСТВА»

  Істина загальновідома в усій галузі: чим більше зусиль, власного професійного досвіду заради чіткої роботи магістралі віддає людина, тим більший ступінь визнання за професійну майстерність. Днями з теплими словами на адресу звитяжців звернувся перший заступник начальника Південно-Західної залізниці Іван ФЕДОРКО. Привід урочистого зібрання в актовій залі управління столичної магістралі вповні виправданий. З нагоди Дня Конституції України генеральний директор Укрзалізниці та начальник Південно-Західної магістралі нагородили багатьох достойників.

  Роки вдумливої праці, сприймання секретів залізничної науки від більш досвідчених робітників - це лише перші кроки на шляху до галузевих висот. А що далі? Впровадження секретів від виробничих вчителів, навчання з боку досвідчених наставників умінням ремонту та експлуатації безпосередньо біля рухомого складу, на курсах відомчих навчальних закладів, позитивна участь у здоланні об’єктивних технологічних проблем у процесі впровадження прогресивних перетворень у залізничній галузі - ось, що сприяє зустрічі сотень передових працівників Південно-Західної магістралі у святковій актовій залі.


  Подяку Державної адміністрації залізничного транспорту України перший заступник начальника
  Південно-Західної залізниці Іван ФЕДОРКО вручає складачу поїздів 6-го розряду
  відокремленого підрозділу станція Козятин-1 Олегу ВЕЛЬГУСУ.


  Фото на згадку - від буднів до свят.

  На столичній магістралі перевага завжди віддавалась професіоналам. Кожний залізничник - це справжній скарб для галузі. Чому? Кожний, хто працевлаштовується у будь-який підрозділ, знає: за його працю на перегоні, у кабіні машиніста локомотива, на ремонтній дільниці буде достойна оплата. У кожної людини, яка пов’язала власну долю із Південно-Західною магістраллю, з роками виховується особливий позитивний менталітет. Адже для всіх поколінь тих, хто слідкує за справністю залізничної колії, контактної мережі, приладів сигналізації та зв’язку, апаратури з управління локомотивами та моторвагонним складом і так далі, у душі живе усвідомлення стратегічної ролі сталевих магістралей у житті України.

  Окремо Іван Федорко наголосив на тому, що, вступаючи у новий відповідальний період реформування залізничного транспорту, жодний із залізничників столичної магістралі не має хвилюватися про власне майбуття. Наперекір усіляким інсинуаціям, Іван Петрович запевнив присутніх в актовій залі управління Південно-Західної магістралі у тому, що Укрзалізниця і керівництво Південно-Західної зроблять усе можливе, щоб згуртований колектив залізничників дивився впевнено у майбутнє. Модернізація інфраструктури галузі, покращення виробничих і соціальних умов, зокрема в підрозділах столичної магістралі - це вимога часу.

  «Вам, тим, хто сьогодні перебуває у цій залі, - наголосив Іван Федорко, - доручаю розповісти у своїх підрозділах про те, що із ходом реформування залізничної галузі жоден кваліфікований фахівець не втратить робочого місця. Певен, завдяки злагодженій роботі кожного підрозділу столичної магістралі, де працюють НЕВТОМНІ, КВАЛІФІКОВАНІ РОБІТНИКИ ТА СЛУЖБОВЦІ, МАТИМУТЬ МОЖЛИВІСТЬ НЕ ЛИШЕ УСПІШНО ПРАЦЮВАТИ, АЛЕ Й ВІДПОЧИВАТИ. Південно-Західна була і залишається найкращою, - наголосив Іван Федорко. - Це - наша доля, особливий спосіб життя. Не обминаємо і вирішення соціальних питань. У цьому році браку путівок для відпочинку дорослих залізничників не було. Успішно вирішено питання щодо організації оздоровлення дітей із сімей залізничників. До їхніх послуг - галузеві табори відпочинку».

  Іван Федорко подякував кожному із присутніх в актовій залі за вірність обраній справі, за патріотизм, який залізничники демонструють як у відношенні до держави, так і до рідної столичної магістралі, та висловив думку, що всі поставлені перед найкращою в Україні столичною магістраллю завдання з боку Уряду України буде виконано.

  - Щастя і благополуччя вам, вашим колегам та родинам! Нехай любов до Південно-Західної магістралі надихає вас на плідну роботу заради блага нашої держави! Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, добробуту та здійснення мрій! - завершив свій виступ перший заступник начальника залізниці.

  Отримуючи нагороду - знак «Відмінник локомотивного господарства», - машиніст тепловоза локомотивного депо ст. Жмеринка Володимир БІЛАШ (колонна №8, що працює на ст. Вінниця) наголосив на тому, що колектив, рідний протягом понад 36 років, він ніколи не підведе. Залізниця в усі часи слугувала барометром цивілізованого суспільства. Тож нехай його показники завжди будуть націлені на градацію «ясно».

  Іван СОТНИКОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05