РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 26 (11 липня 2014) 

 • Господиня казкової оселі

  Здавна наше чудове місто - столиця Древлянського краю - славиться умільцями творити красу. І не лише у сфері декоративно-прикладного мистецтва, але й на подвір’ях власних осель. Найкрасивіше та найзаквітчаніше обійстя в Коростені кілька років поспіль визначається у Галини Петрівни ЧЕРЕПАНСЬКОЇ - медика-лаборанта відділкової залізничної поліклініки.

  Ця мила жіночка душею й серцем любить квіти, цікавиться квітковими новинками, використовує спеціальні засоби догляду за кожним різновидом окремо. А ще майстерно, з тонким смаком складає ікебани, букети, композиції.

  - Згадуючи дитячі роки, неодмінно на пам’ять приходять квіти, бо на батьківському дворі було їх завжди багато. Вони вражали своєю красою, радуючи очі різнобарв’ям на клумбах, газонах. Тому нічого несподіваного у тому, що любов до барвистої краси передалася й мені, - посміхається Галина Петрівна. - Але серйозно займатися квітами почала 15 років тому, коли виросли діти. Квітникарство стало моїм другим «я».

  І дійсно квіти ростуть усюди. Їх безліч. Мабуть, легше назвати ті, яких немає. Починаючи з ранньої весни і до пізньої осені вони приваблюють своєю казковою красою та тонким ароматом як господарів, так і сусідів, перехожих. А розкішні білосніжні хризантеми радують родину та гостей навіть на Новорічні свята.

  І взагалі. Подвір’я сім’ї Черепанських вражає своєю неповторністю: тут і дивовижна альпійська гірка, і компактний ставочок з прекрасними ніжними біло-рожевими водяними ліліями, клумби різних конфігурацій, комфортна витончена альтанка, оповита клематісами. Велика кількість горщикових рослин, що викликають гарний настрій і додають відчуття гармонії.

  - Кожного року у мене з’являється досить багато новинок. Ті квіти, що вважались дикими, завдяки невтомній праці селекціонерів, стали садовими, напрочуд гарними. Широко користуюся інтернетом, поповнюючи свої знання по квітникарству. Особливо люблю гортензію з величезними синіми, блакитними та рожевими «шляпками», - розповідає Галина Петрівна. - Так, ландшафтний дизайн охопив мене надовго і серйозно, - констатує моя співбесідниця.

  Свою любов до квіткової краси Г.П. Черепанська перенесла і до службових кабінетів. Відділкова лабораторія нагадує квітучий оазис. Приємно радують очі різноманітні кімнатні рослини в коридорі, на підвіконнях, рослини плетуться по стінах. Така неповторна краса нікого не залишає байдужим.

  P.S. До речі, Г.П. Черепанська неодноразово визначалась у конкурсі-рейтингу «Гордість міста», що цілком заслужено й справедливо.

  Варто додати, що подружжя Черепанських виростили трьох синів. Чудових синів, які закінчили вищі учбові заклади. І яким зуміли передати любов до рідної природи, уміння милуватися її неповторною красою, берегти та примножувати її багатства.

  Віолетта ЧУМЕЛЬ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05