РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 26 (11 липня 2014) 

 • Повага людей - найцінніший скарб

  Залізнична медицина може гордитися своїми фахівцями, їхнім професіоналізмом, чуйним, уважним ставленням до пацієнтів. У цьому впевнилася ще раз, коли спілкувалася з професіоналами з Коростенської поліклініки.

  Всі, хто хоч єдиний раз зустрічався і спілкувався з лікарем-дерматовенерологом Миколою Петровичем АКСЬОНЕНКОМ, неминуче потрапляє під чудовий позитив його особистості. І, взагалі, гарна атмосфера, позитивна енергія царить у його кабінеті.

  Разом із медичною сестрою Оленою Миколаївною КРЕКТУН, з якою працюють разом з 2007 р., кожному пацієнту вони приділяють максимум уваги, вміють поспівчувати, призначити ефективне лікування. Саме тому багато людей вважають М.П. Аксьоненка одним з найкращих лікарів залізничної поліклініки ст. Коростень і дуже просили про нього написати.

  - Я народився у звичайній сім’ї. І дитинство моє було також звичайним, але згадувати про нього приємно завжди. Як писала Ліна Костенко, «… душа летить в дитинство, як у вирій, бо їй на світі тепло тільки там». У нашій дружній родині ніколи не було лікарів, але моя матуся була справедливою, чесною людиною, яка любила та розуміла інших. Її вислів, який вона часто повторювала: «Як ти ставишся до людей, так і вони будуть ставитися до тебе», запам’ятався мені на все життя. Саме любов до людей і покликала мене стати лікарем. І вважаю, що лікар - це не робота, лікар - це дар. У всякому разі кожний лікар повинен до цього прагнути, - твердо впевнений Микола Петрович.

  Після успішного закінчення школи, Микола без зайвих вагань відразу вступає до Київського медичного інституту ім. Богомольця, який закінчив у 1983 р.

  - Нас вчили добре, дали міцні, грунтовні знання. Знання, які я до цих пір успішно використовую на практиці, але первинну наукову базу я отримав зі шкільною лави, - розповідає М.П. Аксьоненко. - В наш непростий час досить багато хворих. І до кожного потрібно підібрати «ключик», викликати довіру, бажання, необхідність лікуватися. Щоб пацієнт відчув, що він для лікаря не байдужа людина, - впевнений Микола Петрович.

  Кожного дня до кабінету дерматовенеролога існує черга. Приїздять люди з лінії, звертаються діти, навіть хворі з дільниці міської поліклініки. І ніколи нікому Микола Петрович не відмовив, за що його і поважають люди.

  Своє доброзичливе ставлення до людей він зумів передати і двом синам, які отримують освіту у Київському політехнічному інституті. А дружина, Наталія Олегівна, художник за фахом, наділила їх почуттям прекрасного.

  Віолетта ЧУМЕЛЬ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05