РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 26 (11 липня 2014) 

 • «Дякуємо за те, що дотримуєтесь!»

  Дотримання правил поведінки на об’єктах залізничної інфраструктури - основна умова безпеки пасажирів, що особливо важливо у зв’язку з впровадженням швидкісного руху поїздів в Україні.

  Зазвичай людина не в змозі визначити «на око», через скільки секунд швидкісний поїзд наблизиться до пішохода на колії чи автомобіля, який намагається виїхати на залізничний переїзд на заборонний показник світлофора. Тому залізничники просять пасажирів та водіїв авто не ризикувати життям і суворо дотримуватися правил перебування на об’єктах залізничного транспорту.

  Нагадуємо, що гальмівний шлях швидкісного поїзда (в залежності від швидкості руху) становить від 1 до 1,5 км. Зі швидкістю 160 км/год поїзд категорії Інтерсіті + долає відстань один кілометр за 22,5 секунди, тож якщо пішохід побачить поїзд за 500 метрів - у нього є лише 11 секунд, щоб встигнути перейти колію.

  При підготовці залізничної інфраструктури під швидкісний рух усі переїзди, де швидкість перевищує 120 км/год., були переведені в категорію з черговим, а ті, де швидкість не досягає 120 км/год., обладнали звуковою сигналізацією. Острівні пасажирські платформи, що розташовані між коліями, були перенесені на більшу та безпечну відстань від руху швидкісного поїзда й обладнані нішами безпеки, де люди можуть захиститися від потоку повітря при проходженні поїздів. Також було нанесено спеціальну розмітку, щоб пасажири тримали безпечну дистанцію, а про наближення швидкісного поїзда їх сповіщають через гучномовний зв’язок.

  Прес-центр Укрзалізниці нагадує, що недотримання громадянами правил безпеки поведінки на коліях, переїздах та на вокзалах залишається, на жаль, найчастішою причиною травматичних та смертельних випадків.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05