РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



 • Перелік випусків » № 26 (11 липня 2014) 

 • Автор рекорду - Ярослав ДЕВ’ЯТКО

  На конкурсі професійної майстерності оглядачів-ремонтників вагонів експлуатаційного вагонного депо Козятин, що відбувся нещодавно у депо, на думку багатьох фахівців, Ярослав ДЕВ’ЯТКО був одним із головних претендентів на перемогу. Молодий вагонник за роки роботи у пункті технічного обслуговування (ПТО) ст. Житомир, що, до речі, лише останнім часом увійшов до складу козятинського підрозділу, неодноразово був серед кращих на подібних конкурсах професійної майстерності, які проводилися на рівні підрозділів вагонників у рідному депо та на залізниці. Тож досвіду не бракувало. Однак цього разу прикра помилка при виконанні одного з нормативів не дозволила йому потрапити до трійки призерів.


  Старший оглядач-ремонтник вагонів ПТО ст. Житомир Ярослав ДЕВ’ЯТКО.

  - Буває, - дещо стримано прокоментував цю недоречність вагонник. - Помилки будемо виправляти.

  Та, не зважаючи на відносну невдачу, Ярослав і цього разу довів свій професіоналізм, коли при виконанні нормативу з розборки та складання автозчепу показав найкращий результат за всю багаторічну історію проведення подібних конкурсів у депо.

  - Менше як за 20 секунд цей норматив ніхто з оглядачів-ремонтників ще не виконував, - стверджує член конкурсної комісії заступник начальника депо Олександр КИРИЛЮК. - В усякому разі, я такого результату на пригадую.

  Сам Ярослав пояснює це явище таким чином: наполегливе тренування, а здоров’я та очі, слава Богу, не підводять. Не раз пробував виконати норматив навіть із заплющеними очима. Погоджується, що це не варто брати собі за правило. Краще - відкритий уважний погляд, холодний розрахунок та відмінні знання. А от коли доводиться працювати з автозчепом, то тут він віддає перевагу надійності виконання роботи, а не швидкості. Бо безпека руху - то головне у роботі кожного залізничника, у тому числі й оглядача-ремонтника вагонів.

  ВІД РЕДАКЦІЇ

  Ми вже звикаємо бачити героїку подвигу, яку людина виявляє в екстремальній ситуації. Якщо ж придивитися до вдалої роботи Я. Дев’ятка у станційному парку, починаєш розуміти - він намагається, щоб будь-кому не прийшлося ризикувати у хаосі за екстремальних умов. Праця Ярослава Григоровича - справжній приклад для його колег. Запитали ми в Я. Дев’ятка і про секрети майстерності.

  - Немає особливих у мене таємниць, - відповів робітник. - Просто протягом життя я нікому не заздрив і завжди до дорученої справи відносився, як належить.

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05