РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 26 (11 липня 2014) 

 • Важливу справу завершено своєчасно

  Електрифікацію дільниці Конотоп - Ворожба завершено повністю. По останньому неелектрифікованому перегоні непарної колії між станціями Путивль та Путійська вже ходять електропоїзди. Це майже вісімнадцять кілометрів. Відстань не надто велика. Але якщо взяти до уваги, що робота виконувалася у складних фінансово-економічних умовах, то не раз треба подякувати нашим енергетикам - монтерам й електромеханікам із Будівельно-монтажного поїзда (БМП-392), із Ворожбянського й Конотопського районів контактної мережі Конотопської дистанції електропостачання за працьовитість і професіоналізм.

  Тому заступник начальника дистанції Сергій Ткаченко, відповідаючи на запитання, як вдалося укластися у запланований термін здачі перегону в експлуатацію, в першу чергу говорить про оптимізацію витрат робочого часу і задіяні внутрішні виробничі резерви. Працювати доводилося прямо з коліс: уранці привезли матеріали - в кінці дня вони вже змонтовані. Та називає імена. Їх, хто доклав тут рук та уміння, багато. Це електромеханіки Ю. Гриненко, М. Юда, С. Хмель, В. Вернигора, В. Гасевський, А. Макаренко, електромонтери М. Кишка, Ю. Терещенко, С. Свєтов, В. Нагорний, майстри БМП А. Ваховський та Ю. Глухих, виконроб енергопоїзда О. Душко, в.о начальників Конотопського і Ворожбянського районів контактної мережі О. Артюх й О. Малик та інші.

  Електрифікація останнього перегону дозволяє заощаджувати енергоресурси, які останнім часом набувають надважливого значення, і полегшити управління рухом поїздів на станціях Путивль і Путійська.

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05