РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 26 (11 липня 2014) 

 • Юні квіти родини ГАРБОВСЬКИХ

  Ми тут не вперше. Новий будинок на вулиці Кірова, 70-а, що у Коростені, ніжиться в променях липневого сонця. Гармонійна мелодія домофону запрошує до напрочуд чистого під’їзду. Тепер завітаємо до квартири на першому поверсі, де мешкає чисельна родина. На підвіконні однієї із просторих трьох кімнат - яскраві декоративні квіти. Це відчутно прикрашає щойно відремонтовану на всі сто відсотків квартиру.

  Вкотре не вдається зустрітися і погомоніти з главою цього велелюдного сімейства Миколою Йосиповичем. Планували побачитись ще навесні, коли новобудову здавали в експлуатацію. Саме тоді у кадр фотоапарата потрапили вперше наймолодші дівчата. Де перебував батько сімох доньок та сина? Бульдозерист Коростенської колійної машинної станції (КМС-122) Микола Гарбовський перебував у службовому відрядженні. Тож і цієї спекотної літньої днини голову сімейства не застали. «Робота родину годує», - так відповіла за чоловіка його дружина - Світлана Родіонівна, яка за молодих років працювала кухарем у колійній машинній станції. Тепер серед її турбот - рідні діти.

  Простягаю руки до наймолодшої Оксанки. Півторарічна дівчинка підтюпцем йде до незнайомця. Розставивши рученята і ледь-ледь посміхаючись, дозволяє погладити по голівці, уважно слухає з моїх вуст дитячого віршика. І нарешті - сміється. Від душі. Отак поступово знайомимося із жіночою спільнотою Гарбовських. Серед них знаходжу авторок ввічливого та зворушливого листа на ім’я начальника Південно-Західної залізниці Олексія КРИВОПІШИНА. Зміст зрозумілий з перших рядків: далі - мовою оригіналу «Пишет Вам семья Гарбовских, многодетная из города Коростеня. В своём письме хотим щедро поблагодарить Всемогущего Бога и Вас за огромную оказанную нам помощь в ремонте квартиры. Спасибо Богу и Вам за Вашу доброту, заботу, щедрость. Хотим Вас осведомить, что мы уже живем в нашей уютной квартире и очень довольны. Ведь приблизить настоящее новоселье нам помогли строители из Коростенского строительно-монтажного експлуатационного управления под управленим Степана ЯЦЕНКО, которые сделали прекрасный ремонт всех комнат и помещений. Семейный праздник приближали начальник КМС 122 Анатолий МИХЕЕВ. Отдельное спасибо по адресу помощника начальника КМС-122 Юрия БРУЯ и председателя профкома Анатолия ВЫГОВСКОГО за оказанную помощь в полученни квартиры».

  Є привід, щоб роздивитися якість ремонту квартири. Як не роздивляйся, все зроблено до ладу.

  У трьох кімнатах щойно відремонтованої на всі сто відсотків просторої оселі весело від дитячого сміху. Даринка, Вероніка, Оленка, Діана, Марічка та малесенька Оксанка разом з мамою та бабусею готуються до фотосесії. Дівчатка поправляють зачіски, розгладжують платтячка та суконьки. І ось вона - мить на згадку…

  Чому не всі Гарбовські зібралися на фотосесію? Про голову сімейства знаємо - працює. У старшої доньки Ольги - вже власна сім’я. Там теж турбот невпрогорт. До речі, єдиний парубок у родині Гарбовських - Володимир у цьому році вступив до Київського вищого професійного училища залізничного транспорту. Того дня, коли ми зустрічалися із бабусею Вірою Степанівною, мамою Світланою Родіонівною та сестрами Володимира, він по справах поквапився до столиці. У майбутнього залізничника розпочинається цікаве життя.

  «Без Бога и Вас мы бы не сделали этот ремонт. Сейчас трудное время для нашей страны. Остаються такие люди как Вы, заботливые, добрые, внимательные, верные, щедрые. Пишем Вам это письмо, чтобы поблагодарить и пожелать, пусть никогда ваши семьи, дети и внуки не знают ни в чем нужды, а только в Господе. Храни вас Бог!»

  Ось і весь лист. Ми пройшлися квартирою і були приємно подивовані колористикою, тобто колірним середовищем, яке панує у всіх кімнатах. Стіни, стеля, підлога гармонують за вдало підібраними кольорами. Закінчували розмову з мамою та бабусею, а в цей час малеча, взявши до рук олівці, фломастери, почала малювати. Завдання для всіх одне - квіти на підвіконні. А їх у Гарбовських вміють вирощувати. Між іншим, дівчатка пообіцяли найближчим часом надіслати малюнок до редакції. Що ж, почекаємо.

  Іван СОТНИКОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05