РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 25 (4 липня 2014) 

 • Долаючи інтелектуальний Олімп

  На шаховому полі йдуть баталії. Та, головне, тут, як не парадоксально для битви - тиша. Тому навіть наша з фотокореспондентом робота дещо заважала змаганням.

  Кандидат в майстри спорту, суддя змагань Анатолій ДОБРЖАНСЬКИЙ розповів нам про деякі тонкощі та нюанси цієї спортивної гри. І дійсно, спостерігаючи за ходом партій, незважаючи, що у грі немає будь-якого словесного коментаря, який, наприклад, зашкалював на футбольному полі, не важко побачити велике напруження.


  Зустріч молодості з досвідом - наймолодший учасник змагань з шахів А. РОЄНКО (Київська дирекція залізничних перевезень)
  та найповажніший М. ГРЕЧКО (Козятинська дирекція залізничних перевезень).

  Віч на віч за шаховою дошкою зустрічаються два розуми, два досвіди. І ніхто з них не застрахований від помилки, якою може скористатися навіть слабший суперник. Не так вже й легко довести виграшну партію до кінця. Саме в силі стримувати емоції, на мою думку, найбільша цінність гри.

  «А ще у вмінні прораховувати свої ходи, - запевнила нас бухгалтер вокзалу ст. Вінниця Олена ПРОЦЕНКО. - Спокій та зосередженість ще зі шкільних років підкорили мене у цій грі. Та й не приховуватиму, мислення, яке розвиває шахова богиня Каїса, допомагає у бухгалтерії».

  Ще одній нашій співрозмовниці з Київської дирекції залізничних перевезень Тетяні АВДЄЄВІЙ любов до математики і розрахунків допомагає і у житті, і у змаганнях. У родині мама Таня вчить п’ятирічного сина правильно реагувати на програш за шаховою дошкою. А сьогодні, на Спартакіаді, воліє лише до перемоги.

  Серед чоловіків наш співрозмовник - наймолодший учасник змагань з шахів, 20-річний Артур РОЄНКО і цього разу підтвердив свій професіоналізм за шаховою дошкою: Перше місце минулого року і сьогодні не похитнулось. Золото й цього разу у кишені кандидата в майстри спорту, який вже й сам працює тренером. Тож команда Жмеринської дирекції залізничних перевезень може бути впевнена: престиж збережено. Адже Артур - дуже відповідальна молода людина.

  Серед жінок у шахах інтелектуальний Олімп здолала також представниця Жмеринської дирекції Олена ПРОЦЕНКО. Друге місце у Тетяна АВДЄЄВОЇ. Третє у Євгенії СТРИТОВИЧ (Конотопська дирекція залізничних перевезень).

  Серед чоловіків друге місце в Олександра БАКЛАЧА (Конотопська дирекція залізничних перевезень), третє - в Олега ПЛАВКА (Київська дирекція залізничних перевезень).

  Серед команд першість за Жмеринською, друге - у Конотопської і бронза - у Київської дирекцій залізничних перевезень.

  Закінчення теми читайте у наступному номері «Рабочего слова».

  Валентина КОЛЯДА, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05