РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24 (27 червня 2014) 

 • Її радість - в дітях, її щастя - в родині

  Мама, матінка, матуся… Так називають найближчу, найдорожчу, найкоханішу в світі людину. Людину, яка дарує життя, вигодовує, виховує, веде в подальше самостійне життя. До матусі ми пригортаємося в тяжкі години, з нею ми ділимося своїми радостями та успіхами, перед її світлим образом схиляємо свої сиві голови, її ім’я ми шепочемо в непомірних стражданнях… Про одну з таких матусь, для якої дзвінкий дитячий гомін, щасливі усмішки малят - найдорожче понад усе, і піде мова.

  Це Ганна Шевчук. Жінка-мати, жінка-господиня, жінка-трудівниця. Дитинство її пройшло в дружній, працьовитій сім’ї, де виховувалось трійко дітей - дві дівчинки і хлопчик. Ганнуся була найстаршою, а тому і головною помічницею матусі, як по господарству, так і по догляду за молодшими сестричкою та братиком.

  - Мені дуже приємно згадувати своє дитинство, - згадує Ганна Олександрівна. - Від цих спогадів на душі відразу стає тепло і так хочеться хоча б на хвилинку поринути у далекі роки. Як зараз, бачу великий залитий сонцем двір, батьківську хату, а за нею фруктовий садок. І квіти. Особливо мальви, різної висоти та кольору. У вільні години любила гратися з дітьми, з ними почувала себе щасливою, веселою, впевненою. Разом гралися в прості ігри, допомагали дорослим. Було все дуже просто й водночас цікаво.

  З того часу і закралась у душі дівчини мрія про багатодітну сім’ю, яка з часом здійснилась. У Ганни Олександрівни - велика дружна родина. Разом з чоловіком Володимиром Дмитровичем, колишнім машиністом тепловоза локомотивного депо ст. Коростень, вони виховали четверо дітей - двох синів і стільки ж доньок, до речі, гідних громадян нашої Вітчизни.

  Усе життя було в клопотах, щоденній праці. Тривалий час Ганна працювала молодшим медпрацівником у залізничній лікарні, а потім - домашня робота: прання, приготування їжі, прибирання помешкання, робота на невеликій прибудинковій ділянці… Та в усьому їй допомагали старші діти й чоловік. Тому й повиростали працьовитими, вмілими, допитливими, дружними, добрими й турботливими. Гарними сім’янинами та люблячими батьками.

  Тетянка і Іринка після закінчення економічних вишів працюють у банках, щоправда, Танюша - на відстані, в Одесі. Сини - Дмитро та Андрій - люблять спорт. Дмитро працює на заводі залізобетонних шпал у Коростені, жодні змагання не проходять без його активної участі, а Андрій присвятив себе професійному футболу, мешкає в Запоріжжі. Всі мають власні сім’ї, радують батьків онучками. Їх у щасливих бабусі з дідусем шестеро. Всі - дівчатка! Тож нехай велика родина Шевчуків буде щасливою і дружною багато-багато років!

  Віолетта ЧУМЕЛЬ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05