РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24 (27 червня 2014) 

 • «Запрошуємо… на матч-реванш»

  Справжнє свято шанувальникам футболу влаштували нещодавно у Козятинській дирекції залізничних перевезень. На гостини до козятинців для участі у товариському матчі завітала футбольна студентська збірна з Республіки Гана.  Річ у тім, що африканці навчаються у вищих навчальних закладах України. Як гостинні господарі козятинці зробили все, щоб цей товариський футбольний матч став справжнім спортивним святом і надовго запам’ятався його учасникам та вболівальникам. Поєдинок відбувся на головній спортивній арені міста - стадіоні «Локомотив». Делегацію гостей за доброю українською традицією зустріли хлібом-сіллю. А перед початком зустрічі над стадіоном пролунали державні славені Гани та України.

  Захищати спортивну честь міста залізничників у цьому цікавому спортивному поєдинку вийшла збірна команда Козятинської дирекції залізничних перевезень, для якої цей матч став разом з тим й доброю підготовкою до участі у турнірі Спартакіади працівників Південно-Західної залізниці.

  Гра видалася цікавою, динамічною. Вистачало й гострих моментів, й боротьби, й спортивного завзяття. Хоча матч був товариським, програвати не бажав ніхто. Гості діяли більш атлетично, рішуче. Господарі - комбінаційно, тактично виважено, що врешті-решт і дозволило їм після влучних ударів Ярослава Корніюка та Андрія Рися святкувати перемогу.

  Після фінального свистка свято не завершилося. Організатори подбали про те, аби чудовий настрій ще довго не залишав усіх, хто прийшов того дня вболівати на «Локомотив». Африканські студенти не менш завзято скандували разом із господарями «Слава Україні! Героям Слава!». Від безлічі маленьких українських прапорців були у захваті всі - від малого до дорослого учасника веселої акції.

  Кожен учасник матчу (рахунок 2:0 на користь господарів - ред.) отримав від організаторів пам’ятний диплом. А команда гостей повезла з Козятина ще й пам’ятні призи - статуетку залізничника та приз кращому голкіперові матчу.

  - Ми дуже задоволені й теплим прийомом, й тією атмосферою, що була навколо цієї гри, - такими були слова капітана команди гостей Кельвіна Наркаха. - Дякуємо вам за все і запрошуємо вашу команду до нас на матч-реванш.

  Як зазначили знавці батальних боїв за шкіряний м’яч, чудовим гравцем виявив себе голкіпер африканської команди Леслі АППІА. Експерти вважають, що якби не «величезний щит з Гани», то у ворота іноземців їхні українські суперники «заклепали» б силу-силенну козятинських «ядер». Цього дня удача відвернулася й від ганця, нападника Адіба САНКО. Завдяки африканській настирності та спортивній швидкості цей уродженець Чорного континенту з українським прізвищем створив низку нервових ситуацій у воротарській зоні козятинської команди.

  - Було гаряче від атак. Тому прийшлося попотіти кожному гравцеві, - так вважає спортивний коментатор міжнародних змагань у місті залізничників Дмитро ЖИВЧИК.

  До речі, згадайте знаменитого коментатора Володимира Маслаченка, який спостерігав і ділився власними думками з аудиторією вболівальників під час кількох сотен матчів за теле- і радіомікрофонами. У Козятині тепер існує стала думка: в особі Д. Живчика відомий коментатор має чудового продовжувача цієї нелегкої справи. Цю почесну місію заступник голови Козятинської територіальної профспілкової організації Південно-Західної залізниці виконав пречудово.

  Серед вболівальників, які прийшли того дня подивитися гру козятинських залізничників і студентів із Гани, був і представник асоціації польських ЗМІ в Україні Ігор ГРИВНЯ, який перебував у справах у Козятині. Йому дуже сподобалося все те, що відбувалося на футбольному полі та на стадіоні. Тому він виступив з ініціативою провести у Козятині товариську гру футбольних команд залізничників Козятина та їхніх польських колег.

  - Цю пропозицію ми із задоволенням приймаємо, - говорить голова теркому профспілок Козятинської дирекції Анатолій ВІЛЬЧИНСЬКИЙ. - Є попередня домовленість, що такий матч може відбутися вже на початку серпня, коли ми відзначатимемо на залізниці День профспілки. Тож козятинські шанувальники гри у шкіряний м’яч зможуть побачити ще один цікавий міжнародний товариський матч за участю своїх колег-залізничників.

  Футбол єднає.

  Анатолій САДОВЕНКО, Іван СОТНИКОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05