РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24 (27 червня 2014) 

 • Ніхто не забутий. Ні на словах, ні на ділі

  Спілка ветеранів війни та праці Жмеринського вагонного експлуатаційного депо, яку очолює Ольга КОЗІЦИНА об’єднує декілька сотень колишніх залізничників різного пенсійного віку, які трудились у депо. Серед них є й фронтовики. Ці люди, яким за віком уже за вісімдесят, користуються особливою повагою та й увагою. От і напередодні всенародного свята Перемоги про них не забули.

  - В попередні роки ми збирали наших фронтовиків, - розповідає Ольга Юхимівна, - влаштовували для них концерт, накривали святковий стіл… Та нинішнього року, на жаль, більшість учасників Великої Вітчизняної війни приковані до ліжок або не можуть покидати свої оселі. Тому ми вирішили провідати кожного із них дома.

  Ветеранів підтримав начальник експлуатаційного депо Віктор КАСЬКО та голова профспілкової організації Олександр ПІЗНЮР. За виділені кошти були закуплені продуктові набори, які спеціальна делегація представників керівництва та громадських організацій доставила фронтовикам.

  Одного із перших відвідали повного кавалера ордена Слави Степана ПОЛОВІНЦЯ, якому першого травня виповнилось 89 років. Степан Андрійович із вдячністю прийняв привітання і з днем народження, і з Днем Перемоги. Свого часу він чимало потрудився на залізниці. Його руками відремонтовано сотні вагонів. Крім того ветеран брав активну участь у вихованні молодих залізничників, щиро ділився з ними своїм бойовим та трудовим досвідом. Вітаючи фронтовика, гості побажали йому дожити до дев’яносторічного, та де там, до вікового ювілею!

  Із вдячністю приймали привітання й інші ветерани війни. Зокрема Віктор ВАСІЛЬЄВ, який трудився в депо бригадиром поточного ремонту вагонів, Микола СІРЕНКО колишній бригадир з обслуговування пасажирських вагонів та інші.

  Втім не лише напередодні всенародного свята ветерани провідують своїх побратимів. На початку квітня свою дев’яносту весну зустрічав фронтовик Леонід ОЛЬШЕВСЬКИЙ. З ювілеєм його привітали представники керівництва підрозділу та ветеранської організації.

  Не забувають активісти-ветерани своїх старших товаришів і в будні. Коли хтось потрапляє до лікарні, чи хворіє вдома, його провідують, підтримують морально, надають посильну допомогу. В цьому актив громадської організації вбачає своє головне завдання. Важливо, що ветерани дбають про своїх товаришів, таких же ветеранів, але ослаблених недугами чи віком, що забирає сили. Така допомога, поряд з державною, вкрай необхідна, адже важливо, щоб не на словах, а дійсно на ділі ніхто не був забутим.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05