РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24 (27 червня 2014) 

 • Залізниці потрібні магістри

  Нещодавно в актовій залі Коростенської дирекції залізничних перевезень відбулась зустріч з обговорення питань вступу до вищих навчальних закладів транспортної галузі з проректором Державного економіко-технологічного університету транспорту, доктором економічних наук Георгієм ЕЙТУТІСОМ та представниками приймальної комісії. На цей захід завітали керівники відділів кадрів підрозділів Коростенського залізничного вузла, голови профкомів, учні і вчителі шкіл №1, №9 та ще чимало бажаючих довідатися про особливості вступу до залізничного вишу.


  Проректор Державного економіко-технологічного університету транспорту Георгій ЕЙТУТІС,
  адміністратор єдиної електронної бази з питань освіти Ольга ЯКОБЧУК,
  завідувач лабораторії кафедри «Телекомунікаційні технології та автоматика» Павло МАРЧУК
  під час зустрічі у Коростенській дирекції залізничних перевезень відповіли на численні запитання присутніх.

  Георгій Дмитрович, розповідаючи про переваги навчання в ДЕТУТі, пропонував працівникам, які не мають вищої залізничної освіти, здобувати її саме в цьому закладі. Адже високоосвічені спеціалісти і магістри потрібні залізниці завжди, тим більше в період її реформування. Водночас він запрошував, щоб і діти працівників обирали залізничні спеціальності, створюючи таким чином трудові династії.

  Свою ж місію університет вбачає в тому, щоб готувати фахівців, які користуються попитом на ринку праці. Адже маючи відповідний фах, вони принесуть користь залізниці, державі, успішно реалізувавши себе в професійній кар’єрі.

  Учасники зустрічі цікавилися багатьма питаннями, які стосувалися вступу до вишу, цікавив присутніх стан навчальної бази університету. Тож отримано компетентні відповіді, так би мовити, з перших вуст.

  Ось деякі враження від присутніх.

  Микола БОНДАРЧУК, директор загальноосвітньої школи №9 м. Коростень:

  - Приємно, що адміністрація університету налаштована і на співпрацю із загальноосвітніми закладами. Зі мною завітали на цей захід старшокласники, які почерпнули для себе чимало корисної інформації і серйозніше задумалися про вибір фаху. До речі, багато колишніх учнів нашої школи, що розташована в залізничному мікрорайоні, є студентами ДЕТУТу. Знаю, що четверо її цьогорічних випускників мають намір вступати до цього вишу.

  Наталія ШНАЙДЕР, учасниця зустрічі:

  - На зустріч мав прийти мій син Олег, але якраз цього дня він складає тести із зовнішнього незалежного оцінювання з математики, тож учасницею заходу стала я. Мені підказали знайомі, де і коли відбудеться зустріч із проректором університету. Отримала достатньо детальної інформації щодо вступу та про сам заклад. Хоча й до цього ми вже цікавилися умовами прийому, але тут довідалась ще більше цікавих відомостей від проректора. Мій син, вирішивши стати залізничником, планує вступати до Державного економіко-технологічного університету на факультет «Управління залізничним транспортом».

  ВІД РЕДАКЦІЇ

  Як стало відомо, подібні зустрічі відбулися у Конотопі, Чернігові, Ніжині, Фастові, Козятині. Отже, у сучасних абітурієнтів є чіткі орієнтири: час визначатися, із чим пов’язати власну долю у подальшому житті. Для багатьох юнаків і дівчат все зрозуміло: із залізничним університетом! Бо на сталевих магістралях в усі часи - світлі перспективи для фахового зростання.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05