РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24 (27 червня 2014) 

 • На них чекають

  Трагічні події, що відбуваються на південному Сході країни, не залишили байдужими нікого. У свою чергу й залізничники роблять все можливе, щоб допомогти людям, які змушені залишити території, де орудують терористи та бандити. Тому у середині червня було призначено додатковий поїзд №563 Луганськ - Київ.


  Луганчани прибули до столиці.

  Кореспонденти «Рабочего слова» за годину до прибуття поїзда поквапились на вокзал Київ-Пасажирський, щоб ознайомитись, як тут зустрічають прибулих. На вокзалі в залі очікування №2 розташовано пункт інформаційної підтримки для тимчасового переміщених осіб з територій, де орудують терористи. Чергова по пункту Оксана САФРОНОВА розповіла, що представляють вони Київський міський центр для сім’ї, дітей та молоді. Працюють тут лише три дні, до цього справою опікувався Червоний Хрест. Відвідувачів небагато. За цей час допомогу оказали лише сімом. Пов’язує це з тим, що, здебільшого, люди цілеспрямовано їдуть до родичів або знайомих.

  Як ми повідомляли раніше, на столичному вокзалі в кімнатах матері та дитини зазначеній категорії пасажирів послуги надають безкоштовно. Чергова по кімнатах Валентина СТЕПАНЧУК розповіла, що з 2 червня кімнатами скористалися 49 дітей та 57 дорослих. Зазвичай це транзитні пасажири, які в подальшому прямуватимуть до інших регіонів країни. Зупиняються тут лише на декілька годин, щоб дочекатися потрібного поїзда. Знайомимося із сестрами Анею та Олею. З ними до Києва прибули троє дітей. Розповідають, що їх житло розташовано у Луганську поруч із прикордонним загоном. Було дуже страшно, особливо, коли сутички набули справжнього військового характеру. В квартирі не залишилось жодного цілого вікна. Зараз з дітьми прямують до своєї бабусі, яка мешкає на Прикарпатті.

  Ось і підходить час прибуття поїзда. На пероні чотирнадцятої колії зустрічаючих небагато. Поїзд зупиняється. Пасажири залишають вагони. Багато дітей. На обличчях посмішки - нарешті вибралися з пекла.

  Сергій ГУК, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05