РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24 (27 червня 2014) 

 • На стадіоні «Локомотив» славили залізничників

  Від традицій - до нових відкриттів у міні-футболі, волейболі, армрестлінзі, гирьовому спорті, змаганнях з тенісу та шахових турнірах. Саме так сміливо можна назвати XVI Спартакіаду трудових колективів Південно-Західної залізниці, що відбувалась на стадіоні «Локомотив» протягом 19 - 21 червня п.р. Вона дозволила назвати серед призерів імена досвідчених спортсменів-аматорів. Порадувала і талановита молодь.

  Оскільки турнірний графік, як і у попередні роки, мав чималий змагальний горизонт, пропонуємо журналістський звіт у двох номерах «Рабочего слова».


  Щасливе закінчення Спартакіади.

  ДЕ ВИХОВУЮТЬ КРАЩИХ БОМБАРДИРІВ?

  У першому матеріалі - розповідь читачам про змагання з міні-футболу та волейболу.

  Існує розповсюджена фраза: «У міні-футбол вміє грати кожний». Тим не менш у матчах між п’ятьма залізничними дирекціями та командою управління столичної магістралі довелося констатувати: тактичний рівень деяких збірних не відповідає рангу турніру. Двадцять п’ять забитих у ворота управлінців голів проти шести «куль», які вони вдало пробили у сітку через голкіперів зі Жмеринки, Конотопа, - це доказ того, що під час серйозних матчів потрібні не лише азарт, але і вміння діяти стратегічно. Певен, якби пліч-о-пліч із талановитими нападниками Андрієм ТКАЧЕНКОМ та Дмитром КАПРАНОМ були подібні форварди, дефіцит забитих голів управлінцями був би подоланий. І все ж з кожною грою майстерність управлінців зростає, як і їхнє прагнення здобути перемогу.

  Очевидно, що команди підійшли до старту Спартакіади у різному ігровому стані. В одних він напрочуд добрий, а деякі, якщо говорити щиро, перегоріли. Треті, створюється таке враження, забули про дисципліну на футбольному майданчику. Але, якщо все ж таки не забувати про те, що до складу аматорських команд залучити достатньо захисників, нападників, голкіперів не так то й просто, то можна сказати, без зайвих перебільшень: кожна дирекція надіслала достойних гравців. Тому представники Київської (ДН1), Коростенської (ДН4), Конотопської (ДН5) дирекцій грають цікаво.


  В атаці - Київська дирекція залізничних перевезень.

  Три поразки зазнали члени команди з Козятинської дирекції. 12:15 таке співвідношення забитих та пропущених м’ячів. Не по «зубах» цього разу команді, де кращим воротарем залізниці під час минулих турнірів вважали Дмитра Свінцицького, стали їхні суперники зі Жмеринки, Києва, Коростеня і Конотопа. Можливо, справа у тому, що не було на стадіоні Володимира Тучака? Саме йому в усі часи вдавалося регулювати емоційний фон колективу. Але цього разу п’яте місце забезпечено.

  Чи спартакіада, чи дорожний турнір з великого або міні-футболу для багатьох жмеринчан - все одно. Як завжди на висоті - гравець команди із Жмеринки - Олег Квасневський. Відчувається, він вміє тримати на належному рівні престиж гравця-універсала. Далеко не кожному може бути даний шанс зіграти на дорожньому турнірі. Ловлю себе на думці: от якби на полі опинився цього разу чудовий форвард із локомотивного депо ст. Жмеринка Едуард Мельник. Він є сильним виконавцем задуманого всією командою. Володіє здібністю обіграти суперника один на один. Пересвідчувався неодноразово: Едуард має високий рівень відповідальності. Як виявилося, Е. Мельник не зміг завітати на Спартакіаду. Зате його місце надійно зайняв син. Антон - у повному бойовому порядку. Розбивши з величезним рахунком команди управлінців та козятинців, його товариші забезпечили собі четверте місце.


  Керівники служб управління столичної магістралі та призери
  Спартакіади - команда Київської дирекції залізничних перевезень.


  На велелюдному спортивному параді.


  Півшпагат - улюблена вправа конотопців.


  Волейбольний блок від конотопців - явище не з пересічних.

  Гру футболістів Київської дирекції варто відзначити за методику у нападі та захисті, що прогресує. Особисто мені сподобався футбольний квінтет у складі Вадима Благородного, Володимира Качана, Володимира Ситнікова, Павла Бічука, Богдана Короля. Контратаки під час гри з коростенцями дозволили киянам звести до нічиєї складну зустріч із сильною командою з берегів Ужа. Здалося, що не вистачило простору для маневру колегам Вадима Благородного на останніх хвилинах зустрічі із коростенцями.

  З числа приємно вражаючих футбольних прагматиків назву команду Коростенської дирекції. Серед тих, хто робить «характер» гри протягом не одного футбольного сезону, - Олександр Васянович, Юрій Василенко, Микола Дзюба, Сергій Бондарчук. Роль нападника у міні-футболі нівелюється. На полі атакують усі. Іноді навіть воротар. Саме через це гра стає більш динамічною, цікавою. «Срібло» - за коростенцями.

  Серед явних фаворитів - футболісти із Конотопа. Пригадую, як під час минулорічних футбольних баталій на Кубок начальника Південно-Західної магістралі, що відбувалися на початку вересня, один з гравців команди з Хутір Михайлівської дистанції колії Олексій Латиш пообіцяв: «Хутір своє слово ще скаже!». Пророчі слова. Гравці команди ДН-5 - Роман Харевич, Ігор Терехов, Олександр Джур, Ярослав Огієвський приємно подивували власною здібністю не лише чітко притримуватися конкретної схеми, але і змінювати її у залежності від «примх» суперників. Конотопці - серед кращих бомбардирів турніру. На знак перемоги (19 забитих голів - 5 пропущених) члени команди заспівали державний гімн України, славили також рідний Конотоп.

  КИЯНИ - ЛІДЕРИ У ЗАГАЛЬНО-КОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ

  За браком місця на газетній шпальті повідомимо, що серед волейболістів столичної магістралі на першому місці опинилися кияни. Руслан Скиданчук, Сергій Майданович, Петро Маліновський, Дмитро Коваленко, Віктор Суприкін, Руслан Лозко, Юрій Залозний та Ігор Русін - вдало підібраний склад. Основу команди складають локомотивники з депо Дарниця. Серед призерів з волейболу - Конотоп, а третє - за любителями вільного м’яча з Козятина.

  Отже, завдяки перемогам футболістів, волейболістів та представників інших видів спорту Київська дирекція обійняла призове загальнокомандне місце.

  Процедура нагородження, яку провели організатори ХVI спартакіади столичної магістралі, продовжувалася понад півгодини. Церемонія вручення заслужених призів керівниками галузевих служб столичної магістралі пройшла доволі цікаво. Не забуто і про іменинників, які відзначили власні дні народження в акурат під час проведення Спартакіади. Футбольні м’ячі отримали головний інженер залізничного вокзалу ст. Київ-Пасажирський Сергій Маноха та оглядач-ремонтник Жмеринського вагонного депо Артем Висідалко.

  Незадовго перед тим, як капітан команди-переможниці - машиніст локомотивного депо ст. Київ-Пасажирський, рекордсмен з гирьового спорту Віталій Андріяш взяв участь у спуску прапора на знак закінчення спартакіади, сталося ось що. Петарди і вибухові пакети, яких вже вкотре за традицією пускають в атмосферу приватні піротехніки, завершили спортивне дійство. На честь всіх спортсменів-аматорів.

  У наступному номері ми підіб’ємо підсумки змагань із гирьового спорту, армрестлінгу, тенісу та шахового спорту. Тримаємо інтригу і щодо переліку переможців. Забігаючи наперед, скажемо: цікавого - безліч.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05