РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24 (18 липня 2008) 

 • Небезпечні вантажі перевозити безпечно

  У травні - червні 2008 р. на залізниці було проведено місячник з безпеки руху при перевезенні небезпечних вантажів.

  Під час комісійних перевірок на 46 станціях щодо стану власних вагонів, які задіяні для перевезення небезпечних вантажів, недоліків щодо їх утримання виявлено не було.

  Однак, на ст. Березань, Бортничі траплялися випадки, коли вантажоотримувачі після вивантаження небезпечних вантажів з не знятими запірно-пломбувальними пристроями та незначними залишками вантажів здавали «порожні» вагони. На ст. Бердичів філією №18 «Житомирська нафтобаза №2» ТОВ НК «Альфа-Нафта» в порушення вимог Правил перевезення вантажів не було розроблено інструкцію про порядок наливу та зливу рідин з цистерн. На ст. Разіне станційна колія №5, яка визначена для стоянки вагонів із небезпечними вантажами, утримується з порушеннями. На ст. Шепетівка експлуатацію колії, обраної для постою вагонів з вибуховими матеріалами, не погоджено з представниками місцевих органів влади.

  У зв`язку зі зміною місця роботи окремих працівників, на ст. Щорс, Жашків на момент перевірки були відсутні фахівці, які відповідають за організацію навчання та мають фахову підготовку з питань перевезення небезпечних вантажів. У порушення вимог нормативних документів на ст. Жашків, Богданівці не проводяться щомісячно технічні навчання за тематикою перевезень небезпечних вантажів за участі причетних працівників. А на окремих станціях до проведення занять не завжди залучаються представники суміжних служб.

  Незважаючи на низку виявлених недоліків та враховуючи відсутність з вини працівників залізниці випадків аварійних ситуацій та інших суттєвих порушень, за підсумками розгляду результатів перевірки зроблено висновок, що на залізниці процес перевезення небезпечних вантажів організовано на належному рівні.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05