РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 22 (13 червня 2014) 

 • Платформа, яка має перспективу

  На ст. Святошин повним ходом іде будівництво нової берегової високої платформи на непарній колії. Проектом передбачено, що вона буде 600 метрів довжиною та 4 м завширшки. Роботи ведуться працівниками Київського будівельно-монтажного експлуатаційного управління (БМЕУ-1), яким керує Олександр НИКОЛЮК.


  Будівельний майстер Віктор КУЦЕНКО і виконроб Сергій ДАВИДЮК обговорюють завдання на день.

  Майстер Віктор КУЦЕНКО розповів, що роботи тут розпочалися першого червня. Виконати їх заплановано впродовж двох місяців. На той день, коли кореспонденти «Рабочего слова» завітали у зону об’єкта, тут уже було встановлено 78 опор для фундаменту, що складає третину передбаченого.


  Муляр Леонід МАЗУР.

  На наших очах встановлюється чергова опора фундаменту. Спочатку в підготовлений котлован бульдозерист Михайло ДМИТРІЄВ підсипає щебеневу подушку, її розрівнюють. Машиніст автокрана Станіслав СІДЛЕЦЬКИЙ обережно опускає опору, монтажник Сергій КУЗЬМИНСЬКИЙ та інші направляють її у визначене місце. Віктор Куценко за допомогою теодоліта контролює рівень її встановлення, віддає команди щодо корегування. Всі заміри по висоті, відстані до сусідніх опор зроблено, можна засипати грунтом.

  Цікавлюсь у виконроба Сергія ДАВИДЮКА, чи не дуже довгу платформу вони будують? Той відповідає, що в перспективі тут зупинятимуться не тільки електрички. Обслуговуватися будуть і поїзди дальнього сполучення, навіть категорії «Interciti +», що дозволить розвантажити ст. Київ-Пасажирський і додасть зручностей мешканцям західної частини столиці.

  До речі, звернув увагу на цікавий факт: є на об’єкті так званий сімейний підряд - у виконроба Сергія Давидюка в підпорядкуванні його батько - муляр Григорій Олександрович.

  Прощаючись із працівниками БМЕУ-1, отримав запевнення, що всі роботи буде виконано в затверджені строки - для них це не перше таке завдання, адже досвіду вистачає.

  Сергій ГУК, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05