РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 22 (13 червня 2014) 

 • Відмінний відпочинок обіцяють «Зорька» та «Дубки»!

  Приходить щасливий час літніх канікул і перед батьками постає питання: «Як організувати відпочинок улюбленої дитини весело та з користю?»

  Діти, як дорослі, теж жадібні до вражень, і зробити дитячий відпочинок таким, що запам’ятовується та багатим на дива - це зробити їм незабутній подарунок на все життя.

  Часто дорослі виховують своїх дітей, нав’язуючи їм різні рольові варіанти поведінки: що їхня донька чи син повинен зробити. Але багато батьків зовсім не враховують, що дитяча нервова й імунологічна системи розвиваються до 18 років. Перебуваючи у таборах, дитина потрапляє в інші для себе обставини, відчуває себе більш розслабленою. Відпочинок у таборах і різних пансіонатах дозволяє дитині налагодити спілкування з однолітками і збагатити власний світогляд.

  Якщо ми посилаємо своїх дітей в табір, потрібно проконсультуватися з педіатром, підготувати підлітка, тому що існує адаптаційний період, який триває 5-7 днів. Якщо дитина не підготовлена, або поїхала в ту зону, яка їй не підходить, може захворіти. Імунну систему необхідно готувати: за тиждень до від’їзду у табір потрібно приймати імунотропні речовини, перевірити стан шлунково-кишкового тракту, тоді буде повноцінна користь від відпочинку.

  Крім цього, дитину потрібно обстежувати на наявність глистів та найпростіших.

  Педіатри рекомендують вивозити дитину на море з 3-х років, не раніше, тому що до цього часу йде організація імунної системи та її основних показників. Якщо ви живете в Києві, вивезіть дитину краще в Київську область. Самостійно дитину можна відпускати на відпочинок з 7 років.

  У 2014 р. Південно-Західна залізниця готова оздоровити дітей своїх працівників в ДОТ «Зорька» та ДОТ «Дубки». На жаль, питання з оздоровленням дітей біля моря залишається відкритим.

  Дитячу оздоровницю «Зорька» розташовано серед лісу на мальовничому березі річки Сейм. І вже більше ніж 65 років дарує вона своїм маленьким гостям веселий і незабутній відпочинок.

  Щодня поруч з дітлахами - досвідчені й енергійні вихователі. За їх здоров’ям стежить кваліфікований медперсонал, а смачне харчування забезпечують чудові кухарі. Для того, аби дозвілля дітей було корисним, комфортним і цікавим, педагогічний колектив докладає багато зусиль. Тому кожень день в оздоровниці - подія. Змагання, ігротеки, спартакіади, конкурси, розважальні шоу. Життя у таборі справді насичене: святкування Новго року посеред літа - з ялинкою, Дідом Морозом, колядками та щедрівками, спортивні змагання з сусідами - табором «Супутник» за підтримки Конотопського козацтва, «Танці з зірками». А ще треба знайти час на гуртки, походи на річку, прогулянки лісом, заняття туризмом - інструктори табору з фізкультури за допомогою Конотопської станції юних туристів проклали поблизу туристичну стежку й організовують командні змагання. Тож не дивно, що всі, хто відпочивав у таборі, мріють повернутися сюди знову…

  У 2014 р. у таборі планується робота 3 змін. I зміна - з 10.06. по 30.06.2014 р., II зміна - з 02.07.14 по 22.07.14, III зміна - з 24.07.14 по 13.08.14 р. Табір може прийняти 400 дітей за зміну.

  Оздоровчий дитячий табір «Дубки» розташувався в мальовничому лісі з чистим повітрям і незабутньою природою. Всього в сімнадцяти кілометрах від м. Жмеринка на Вінниччині. Заїзди до табору проходять у три зміни. Кожна зміна триває 21 день. Якщо відправити дитину відпочивати, то це має бути дійсно гідне місце. «Дубки» як місце відпочинку має прекрасну репутацію. Приймаються діти середнього віку. Для кожної категорії відпочиваючих запропоновано спеціальні умови проживання. Найменших дітей поселяють в триповерховий корпус, в кам’яний корпус селять дітей середнього віку. І найстарші розташовуються у фінських будиночках.

  Якісне, збалансоване шестиразове харчування з включенням до раціону овочів, фруктів.

  Нудьгувати в таборі дітям ніколи. Графік розписано практично щохвилинно. Ранок починається з гімнастичних вправ. Далі - пішохідна прогулянка на свіжому повітрі. Згодом сніданок і так цілий день в русі.

  Поруч з табором є кілька ставкових озер, куди вожаті водять дітей купатися. Вожаті нікуди від дітей не відходять, вони перебувають під постійним наглядом. Кожен день перебування в оздоровчому таборі «Дубки» не схожий на попередній. Різні спортивні змагання між загонами, походи, танцювальні конкурси, конкурси моделей - всі заходи спрямовані на прекрасне проведення дозвілля дітей. Для старших загонів вечорами влаштовують дискотеки. Весь персонал табору ретельно підібраний. Працюють досвідчені педагоги і вожаті.

  ДОТ «Дубки» може прийняти 300 дітей за зміну. У 2014 р. в таборі планується робота 3 змін. I зміна - з 14.06. по 04.07.2014 р., II зміна - з 08.07.14 по 28.07.14, III зміна - з 01.08.14 по 21.08.14 р.

  Пам’ятка батькам: Для того, щоб відпочинок ваших дітей не було зіпсовано, потурбуйтеся заздалегідь про отримання медичної довідки від педіатра - форма №079/0 «Медична довідка на учня, який від’їжджає в оздоровчий табір» та довідки про благополучне епідемічне оточення дитини. Ці довідки повинні бути видані дитячою поліклінікою не раніше, ніж за 5 днів до прибуття дитини до табору.

  Відмінного відпочинку!

  Ірина ПИЛИПЕНКО, головний позаштатний спеціаліст медичної служби Південно-Західної залізниці з педіатрії, завідуюча дитячою поліклінікою ДКЛ №1 ст. Київ

  Ірина ПИЛИПЕНКО, Фото Ігоря БІЛОГО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05